سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴
مدیرکل راه و شهرسازی:
ثبت‌ نام طرح جهش تولید مسکن در سیستان و بلوچستان ادامه دارد
 
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت‌نام از متقاضیان واحدهای طرح جهش تولید مسکن در سامانه سمن در هفت شهر زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل با قوت ادامه دارد.
به گزارش عصرهامون، عطاء اله اکبری بیان کرد: متقاضیان این طرح می‌توانند از طریق سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی   saman.mrud.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.  

وی با بیان اینکه متقاضیان پس از ورود به سامانه باید گزینه «ثبت‌نام نهضت ملی مسکن» را انتخاب کنند، گفت: نام نویسی از متقاضیان این طرح از ۲۸ مهرماه آغاز و به مدت یکماه ادامه دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به درخواست های مردمی در تلاش هستیم در شهرهایی از استان که امکان تامین زمین برای احداث واحدهای طرح جهش تولید مسکن وجود داشته باشد به فوریت اقدام نماییم تا شهروندان با مراجعه به سامانه نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

اکبری تاکید کرد: استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متاهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری که تقاضا دارند از جمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش مسکن است.

گفتنی است سیستان و بلوچستان به دلیل وسعت زیاد دارای دو اداره کل مستقل راه و شهرسازی در شمال و جنوب است که شهرستان های سراوان، سیب و سوران، گلشن، مهرستان، خاش، تفتان، میرجاوه، زابل، زاهدان، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در محدوده تحت پوشش اداره کل راه و شهرسازی شمال این استان قرار دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۰۰۲


ارسال