سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷
در دوازدهمین سالگرد شهادت سردار شهید ولی فتح مرادی مطرح شد؛
اوج اخلاص و تواضع در وصیت نامه شهدای وحدت/برادران شیعه و سنی یک نفس واحد هستند
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار شهرستان ایرانشهر گفت: شیعه و سنی دو تا نیستند بلکه یک نفس واحدند و آرامش امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی در سایه وحدت و پیروی از فرامین امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی به دست آمده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ دوازدهمین سالگرد شهادت سردار شهید ولی فتح مرادی با حضور فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار، فرمانداران شهرستان های ایرانشهر و بمپور، مدیر کل بنیاد شهید استان، نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات، روسای ادارات، فرمانده هان نظامی و انتظامی، اعضای شورای شهر، بخشداران، خانواده معزم شهدا و آحاد مردم در محل مجتمع فرهنگی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مهرالله محمودزاده فهرجی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ایرانشهر به نیابت از خانواده شهید ولی فتح مرادی ضمن خیر مقدم و با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری بیان کرد: اجر و پاداش زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست؛ شهدای گرانقدر نیازمند برگزاری مراسم باشکوه نیستند بلکه با انجام این عمل می‌خواهیم بگوییم که به یاد آن بزرگواران والامقام هستیم.

در ادامه مراسم سردار محمد ناظری، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار گفت: شهید ولی فتح مرادی یکی از بارزترین نمونه های ایثار و عشق و پایداری و نمادی راستین از وحدت شیعه و سنی بود.

وی افزود: امروز دور هم گرد آمدیم تا یاد و خاطره عزیرانمان که در راه خدا دلدادگی و جان خود را در راه عشق فدا کردند را زنده نگه داریم و از آنان به بزرگی و نیکی یاد کنیم.

وی با بیان اینکه افتخار می کنیم که خادم شهدای گرانقدر هستیم، امروز کشورهای ابرقدرت برای جلوگیری از حرکت جمهوری اسلامی ایران فعالیت‌های زیادی در منطقه انجام می‌دهند، اما به نتیجه نمی‌رسند و دلیل آن، خون شهدا و دعای خانواده شهداست و بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم تا شرمنده این عزیزان نباشیم.

سردار محمد ناظری تصریح کرد : انگیزه شهیدان از حضور در میدان جهاد همچنان‌ که در وصیت‌ نامه‌های آن ها موجود است، حمایت از انقلاب، امام بزرگوار، حجاب، دفع شر دشمن و هموار شدن راه نظام برای دستیابی به اهداف آن بوده که باید مراقبت کرد این آرمان‌ها به‌دست برخی افراد نفی و مخدوش نشود.

وی با تاکید بر این که طبق آیات و روایات وحدت مسلمانان از واجبات دین مبین اسلام است، خاطرنشان کرد: وحدت از نظر نظام جمهوری اسلامی ما یک استراتژی است نه تاکیتک و شیعه و سنی دو تا نیستند بلکه یک نفس واحدند و آرامش امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی در سایه وحدت و پیروی از فرامین امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی به دست آمده از این رو همه وظیفه داریم برای تقویت آن هوشیار باشیم.

گفتنی است در پایان مراسم از خانواده شهید ولی فتح مرادی تجلیل با عمل آمد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۰۰۳


ارسال