سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲
یک کارشناس فرهنگی عنوان کرد؛
مردمی شدن کمک های مومنانه بهترین راه جبران آسیب های کرونا
 
محمد جواد سجادی گفت: مردمی شدن کمک های مومنانه بهترین راه جبران آسیب های کرونا است.
به گزارش عصرهامون محمد جواد سجادی، کارشناس مسائل فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای بحث کمک های مومنانه که از سوی ارگان ها و ادارات گوناگون خصوصا بسیج و سپاه انجام می شود می توان گفت از زمان تاسیس این نهاد های ارزشمند انقلابی در تمام زمینه ها و همه مشکلات پیش آمده در کشور از جمله زلزله، سیل بیشترین کمک ها از همین حوزه ها انجام شده که باعث شده که در خاطره و ذهن مردم ایران اسلامی ماندگار شود.

وی افزود: کمک های مومنانه یکی از کارهای بسیار پسندیده است که مورد تحسین مقام معظم رهبری قرار گرفته و حرکتی بوده که به صورت مردمی از زمان فراگیری ویروس منحوس کرونا آغاز شد.

وی تصریح کرد: از زمان همه گیری ویروس منحوس کرونا کسب و کار و به تبع آن معیشت بخشی از مردم دچار مشکل شد که این مسئله بعث شد تعداد زیادی از کسبه از نظر اقتصادی دچار آسیب شوند.

این کارشناس مسائل فرهنگی عنوان کرد: بهترین راه جبران این آسیب‌ها مردمی محور شدن کمک‌های مؤمنانه بود که نیروی مردمی به ویژه بسیج، توانستند صحنه‌های زیبایی را به نمایش بگذارند.

وی اضافه کرد: هر جا فرهنگ و تفکر بسیجی و عمل انقلابی مشاهده می شود پیشرفت و توسعه و انجام کارهای بزرگ با هزینه کمتر شاهد هستیم.

سجادی عنوان کرد: مهم‌ترین هدف از انجام طرح شهید سلیمانی این است که افراد مبتلا به ویروس کرونا هم تحت درمان قرار گیرند و هم موجب انتقال ویروس به دیگر اعضای جامعه نشوند.

این کارشناس فرهنگی خاطرنشان کرد: همه باید به زندگی با کرونا و رعایت پروتکل‌ها عادت کنیم و مردم باید بدانند که واکسن تنها سیستم دفاعی بدن را در برابر این ویروس قوی می‌کند و این به معنی عدم ابتلا به کرونا نیست و واکسیناسیون تنها می‌تواند از شدت بیماری کم کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۰۴۸


ارسال