پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰
در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر؛
ملت ایران جز ضد انقلابی ها همه بسیجی هستند/ترميم اعتماد مردم منوط به کار کردن مسئولین است
 
امام جمعه اهل تشیع شهرستان ایرانشهر گفت: ملت ایران جز ضد انقلابی ها همه بسیجی هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی افضلی تبار، امام جمعه موقت ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: بسیج شجره طیبه، درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می دهد.

وی افزود: بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سردادند و در واقع این نیروهای مردمی لشکر مخلص خدا هستند که دفتر تشکل آن را که همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا کردند.

امام جمعه ایرانشهر با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با نخبگان تصریح کرد: این گونه دیدارها دارای نکات فراوانی بوده و طبق فرموده ایشان نخبه ها باید با سختی ها و بلاها بسازند و از میدان زود در نروند و باید به نحوی فعالیت کرد که همه جهانیان نیازمند زبان فارسی شوند.

این خطیب جمعه با اشاره به بازدیدهای رئیس جمهور از ادارات، موسسات، کارخانجات، کارگاه ها اذعان کرد: این رفتار دولت جدید که به ریز کاری ها توجه ویژه دارد بسیار قابل تحسین بوده و این باعث می شود که دیگر مدیران و مسئولین در راستای ظاهرسازی و جلوه کاری کار نکنند و در فعالیت های خود دقت نظر داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: طبق فرموده رئیس جمهور ترميم اعتماد مردم منوط به کار کردن مسئولین است و برخی کارهای سرزده که بعضی مدیران در گذشته انجام دادند باعث شده که دیگر مردم به آنان اطمینان نکنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۱۸


ارسال