دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶
با رمز "یا امام حسن عسگری(ع)" صورت گرفت؛
آغاز رزمایش جهادی بیش از ۵ هزار بسیجی در مناطق محروم کشور
 
همزمان با آغازین روز از هفته بسیج، رزمایش بزرگ جهادگران بسیجی با صدور فرمان رمز "یاامام حسن عسگری (ع)" توسط رئیس بسیج مستضعفین صبح امروز در استان سمنان و در سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از مرآت؛ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در آغازین روز از هفته بسیج به جهت شرکت در رزمایش جهادگران و بازدید از پروژه های محرومیت زدایی و... به سمنان سفر کرد.

غلامرضا سلیمانی نیز در رزمایش بزرگ جهادگران بسیجی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای جهادی بسیج که به فرمان و تدبیر رهبر انقلاب در این راه قدم گذاشتند، گفت: بعد از ۲۳ بهمن ۹۷ رسالت بسیج به عنوان تشکیلات ملت ایران در انقلاب اسلامی تمرکز بر پیاده سازی  وتحقق اهداف بیانیه گام دوم را در دستور کار خود قرار داد.

سلیمانی در ادامه افزود: بسیج برای کسب موفقیت در این میدان بزرگ با تکیه برتجربیات گام اول و با استفاده از ظرفیت های کم نظیر ملت و با توجه به ۴مولفه امید به موفقیت و روحیه جهادی و جهش در پیش رفت و بهره گیری از حضور جوانان تاکنون توانسته قله های پیروزی را فتح کند.

سلیمانی با اشاره به بسیج به عنوان مردمی ترین انقلاب دوران معاصر بشریت اذعان کرد: این نهاد مقدس وارد عرصه جدیدی شده است و در حال حاضر ۵۷ هزار نیروی بسیج در قالب ۵ هزار و ۲۰۰گروه جهادی سمبل این آمادگی است و این توان را دارد تا در کنار تمام دستگاه ها زمینه را برای حضور مردم در تمام عرصه ها اماده کمند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به سخنان  رهبر انقلاب در ۳ شهریور سال گذشته تصریح کرد: همانطور که معظم له فرمودند امام  (ره) در دوران دفاع مقدس طوری تدبیر فرمودند که مردم ما در هر صنفی و گروهی و با هر میزان تحصیلات توانست جای خود را در دوران دفاع مقدس پیدا کند و امروز باید با همان منطق دفاع مقدس باید ببتوانیم مسائل  کشور را حل کنیم.

سلیمانی تاکید کرد: امروز ما ظرفیت های لازم برای پیشرفت و آبادانی در درون کشور داریم و هیچ کمبوی وجود ندارد و باید برنامه ها بروز رسانی شده و باتکیه برتوان مردمی به عنوان یک جبهه متشکل وسازمان یافته، نرخ بهره وری بالا ایجاد شود و این مهم نیازمند روحیه و تفکر بسیجی است.

سلیمانی با بیان اینکه یکی از جلوه های تحقق نماد مردم سالاری دینی حل مسائل مردم است، اذعان کرد: بسیج به عنوان پاره تن مردم هیچ گاه مردم را فراموش نخواهد کرد، و همانطور که تاکنون ثابت کرده است در تمام عرصه ها با گوش بفرمان بودن منویات مقام معظم رهبری  برای مردم جانفشانی خواهد کرد این راه پرتلاش ادامه خواهد یافت.

به گفته سلیمانی همانطور که مردم ما حلاوت مردم سالاری دینی را تاکنون چشیده اند باید با بهره گیری از این الگو تلاش کنیم ملت های دیگر نیز از اینموضوع بهرهمند شوند و این مهم تنها با تمسک بر فرامین امام و رهبری محقق خواهد شد.

در نهایت غلامرضا سلیمانی رزمایش بزرگ جهادگران بسیجی را در سراسر کشور با رمز یا امام حسن عسگری (ع) آغاز کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۵۰


ارسال