در رزمایش اقتدار جهادگران بسیج شهرستان ایرانشهر؛

رزمایش گروه های جهادی بسیج باعث امید آفرینی و ایجاد نشاط بین مردم می شود

29 آبان 1400 ساعت 17:22

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر از افتتاح خانه عالم مسجد امام جعفر صادق(ع) توسط معاونت بسیج سازندگی سپاه شهرستان خبر داد و گفت: رزمایش گروه های جهادی بسیج باعث امید آفرینی و ایجاد نشاط بین مردم می شود.


به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج رزمایش اقتدار جهادگران بسیج باشعار «بسیج،پاره تن مردم» با حضور فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر و اعضای شورای تامین این منطقه و جمع کثیری از بسیجیان در محل مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.

محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر ضمن تبریک هفته بسیج بیان کرد: در حقیقت رزمایش اقتدار جهادگران بسیج ایجاد شور و نشاط انقلابی را در پی خواهد داشت.

وی با بیان این که در سپاه تلاش می کنیم تمام اقشار بسیج را شناسایی و سازماندهی کنیم تا باری از دوش مردم بردارند، افزود: امروز اولویت مهم بسیج ارایه خدمات اجتماعی، فرهنگی، علمی و اقتصادی به شهروندان است.

وی خاطرنشان کرد: در این رزمایش گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی خواهند کرد و این طرح در سطح شهرستان ایرانشهر آغاز خواهد شد و امید آفرینی در بین مردم را در بر خواهد داشت.

این مقام مسئول بیان کرد: گروه های جهادی در این منطقه شامل ۶۱ گروه بوده که ۳۸ گروه مربوط به حوزه برادران و ۲۳ گروه مختص حوزه خواهران است.

وی اضافه کرد: یکی از برنامه های معاونت بسیج سازندگی در هفته بسیج در حوزه های عمرانی و کمک های مردمی احداث 4 مدرسه در بخش دامن است.

این مقام مسئول تصریح کرد: بسیج سازندگی سپاه شهرستان ایرانشهر رزمایش جهادگران بسیجی و کاروان های جهادی و افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومت و محرومیت زدایی، توزیع بسته های معیشتی، غذایی و ماسک و مداد ضدعفونی کننده را در برنامه کاری خود در طول هفته بسیج دارد.

وی اضافه کرد: مرمت خانه، مسجد 14 معصوم (س)، طبخ غذای گرم، کمک های مومنانه که براساس نیاز محرومین انجام می شود و کلیه فعالیت های نیروهای بسیجی در هفته بسیج همچنان ادامه دارد.

وی عنوان کرد: تعداد ۱۲ سری جهیزیه که هر هزینه هر سری بالغ بر یکصد میلیون ریال برآورد شده است.

وی اذعان کرد: خانه عالم، مسجد امام جعفر صادق (ع) با زیر بنای ۵۰ متر مربع و اعتبار بالغ بر ۸۰ میلیون تومان به همت قرارگاه بسیج سازندگی سپاه شهرستان ایرانشهر ساخته و افتتاح شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 143768

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/143768/رزمایش-گروه-های-جهادی-بسیج-باعث-امید-آفرینی-ایجاد-نشاط-بین-مردم-می-شود

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/