دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۷
مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
۴۶ قطعه زمین به خانواده های شهدا و جانبازان واگذار شد
 
عطاءاله اکبری گفت: ۴۶ قطعه زمین به خانواده های شهدا و جانبازان سیستان و بلوچستان واگذار شد.
عطاءاله اکبری، مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: ۴۶ قطعه زمین از ابتدای سالجاری تاکنون توسط اداره کل راه و شهرسازی به منظور تامین مسکن خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان های سراوان، مهرستان و خاش واگذار شده است.

وی افزود: واگذاری این زمین ها براساس تفاهمنامه مشترک این اداره کل و بنیاد شهید و امور ایثارگران به ۱۰۹ خانواده معظم شهدا و ایثارگران سه شهرستان ذکر شده و در قالب دستور اقدام مشترک ساماندهی تامین مسکن جامعه هدف ایثارگران، خانواده شهدا و جانبازان اجرایی شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: برای تسریع در واگذاری زمین به خانواده معظم شهدا و جانبازان سیستان و بلوچستان تمام مسیرهای تحقق آن بررسی و شیوه نامه مربوطه تنظیم شده است که بر این اساس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان باید افراد واجد شرایط دریافت مسکن را احصا و به اداره کل راه و شهرسازی استان اعلام کند و این اداره نیز پس از استعلام و تعیین افراد واجد شرایط، زمین مورد نظر را برای ساخت واحدهای مسکونی مشخص می کند.

وی با بیان اینکه  همه ما در مقابل شهدا، ایثارگران ‌ و جانبازان و بزرگ منشی خانواده‌های آنان مسئول هستیم، افزود: زمین ها واگذار شده با کمترین قیمت و پس از انجام قرعه کشی در اختیار خانواده معظم‌ شهدا و جانبازان قرار داده شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۸۲


ارسال