دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۵
صفوف طولانی جایگاه های سوخت، مشکلی مضاعف در فصول سرد سال؛
صف های کیلومتری پمپ بنزین منجر به گلایه مردم ایرانشهر شد
 
شهروندان ایرانشهری از تشکیل صف های چندین کیلومتری بنزین در این شهرستان گلایه مند هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ در روزهای اخیر صفوف بنزین در جایگاه های سوخت شهرستان ایرانشهر به حدی طولانی شده که صدای همه شهروندان این منطقه را در آورده است.

برخی از مردم شهرستان ایرانشهر از صبح زود تا ساعاتی طولانی در صف جایگاه بنزین به سر می برند که این مسئله مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است.

در همین راستا، علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در پی گلایه های مردم به دلیل طولانی بودن صف های بنزین این منطقه از جایگاه های عرضه سوخت بازدید کرد.  

در حاشیه بازدید علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: برای رفاه و آسایش مردم هیچ گونه کوتاهی و کم کاری از سوی جایگاه های سوخت قابل قبول نیست و در صورت مشاهده تخلف به شدت با آن ها برخورد می شود.

وی افزود: در صورت احراز تخلف ها در کمیته سوخت شهرستان ایرانشهر، مجازات کاهش یا قطع سهمیه، تعلیق و پلمپ جایگاه بنزین ممکن است اعمال شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: بازرسان به صورت نا محسوس و مداوم از جایگاه های پمپ بنزین بازرسی می کنند تا روند خدمت رسانی به مردم بدون مشکل و اختلال انجام شود.

شعبانی با اشاره به برخی گلایه های دریافت شده از وجود صف های طولانی بنزین، گفت: همان گونه که عموم مردم مشاهده می کنند صف غیر معمول در جایگاه ها تشکیل نشده و وجود ندارد.

وی اضافه کرد: تعدادی از نازل های بنزین به دلیل نبود برخی قطعه های نرم افزاری دچار مشکل هستند و کار نمی کنند و طبیعی است که در شکل گیری صفوف جایگاه ها تاثیر بگذارد اما براساس پیگیری های انجام شده، قطعات از سوی مدیریت پخش فرآورده های نفتی جنوب استان تهیه و ارسال شده و واصل و عیب نازل ها برطرف خواهد شد.

وی با بیان اين که بنزین به قدر کافی در تمام جایگاه ها وجود دارد، عنوان کرد: تامین سوخت یک مساله اساسی است و باید شرکت نفت با برنامه ریزی و اقدام به هنگام نیاز ایرانشهر را تامین و نظارت کافی به روند کار جایگاه های عرضه سوخت شهرستان داشته باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۸۳


ارسال