پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف انبار احتکار ۷۱۰ هزار لوازم و محصولات خانگی در جنوب شرق کشور/ ۹۸ هزار لیتر گاز مایع و بنزین قاچاق در میرجاوه و سراوان توقیف شد
 
سردار احمد طاهری از کشف انبار احتکار ۷۱۰ هزار عدد لوازم و محصولات خانگی در زاهدان و توقیف ۹۸ هزار لیتر گاز مایع و بنزین قاچاق در میرجاوه و سراوان خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای طرح تشدید و مقابله با قاچاق و احتکار کالاهای اساسی مردم و شهروندان، ماموران اداره نظارت براماکن عمومی پلیس امنیت استان در بازرسی از یک انبار در شهر زاهدان ۷۱۰ هزار عدد انواع لوازم و محصولات خانگی و اتصالات ساختمانی احتکار شده به ارزش ۶۰ میلیارد ریال را کشف و یک متخلف اقتصادی را به مراجع قضائی معرفی کردند.

وی افزود: در ادامه ماموران انتظامی استان در میرجاوه و ایست و بازرسی گشت شهرستان سراوان با اقدام به موقع به ترتیب ۳ دستگاه کامیون بونکردار حاوی ۶۶ هزار لیتر گاز مایع و ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق را توقیف و با شناسایی ۵ متخلف، پرونده و افراد مربوطه را به دستگاه قضائی ارسال و معرفی کردند.
 

توقیف یک دستگاه نفت کش با ۳۲ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت

مرتضی جوکار، جانشین فرماندهی انتظامی استان نیز از توقیف یک دستگاه نفت کش با ۳۲ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت خبر داد و بیان کرد: در ادامه طرح شناسایی و برخورد با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان سراوان یک دستگاه تریلی نفت کش متخلف را درایست و بازرسی گشت شناسایی و متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این نفت کش ۳۲ هزار و۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع بنزین را کشف کردند، افزود: در این عملیات یک متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۸۹


ارسال