دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲
با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی؛
جزئیات بازگشایی مدارس در سیستان وبلوچستان اعلام شد
 
داوود گلی، سخنگوی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان گفت: مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان از دوشنبه اول آذر ماه فرآیند آموزش‌های حضوری خود را آغاز خواهند کرد.
به گزارش عصرهامون، داوود گلی با اشاره به آغاز فرایند آموزش حضوری مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان از دوشنبه اول آذر ماه در استان، بیان کرد: نحوه و میزان حضور دانش آموزان در کلاس های درس از طریق مدیران مدارس به خانواده‌ها و اولیای آنان اطلاع رسانی شده و در راستای صیانت از سلامت معلمان و دانش آموزان، رعایت نکات و دستورالعمل های بهداشتی بسیار ضروری و مورد تاکید است.

وی تصریح کرد:  بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و اعلام وزارت آموزش و پرورش، از نیمه آبان ماه فعالیت مدارس متوسطه دوم استان آغاز و از فردا دوشنبه اول آذرماه ۱۴۰۰ دانش آموزان این مقاطع در مدارس و کلاس‌های درس حضور خواهند یافت.

 این مسئول افزود: نحوه حضور دانش‌آموزان و استمرار فعالیت های آموزشی در مدارس بر اساس تصمیم شورای مدرسه و اقتضای شرایط از طریق مدیران و عوامل مدارس باید به اولیای دانش آموزان اطلاع رسانی شود.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان با تاکید بر اینکه اولویت اصلی آموزش و پرورش صیانت از سلامت همکاران و دانش آموزان است، گفت: ضمن تاکید مجدد بر مشارکت حداکثری در طرح واکسیناسیون، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده و رعایت دستورالعمل های بهداشتی ضروری و مهم است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۹۶


ارسال