دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶
همزمان با سراسر کشور در دومین روز از هفته بسیج انجام شد؛
آیین افتتاح 40 پروژه محرومیت‌زدایی در سیستان وبلوچستان
 
همزمان با هفته بسیج آیین افتتاح ۲۵۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی و با حضور مخبر معاون اول رئیس جمهور در کشور آغاز شد.
به گزارش عصرهامون، همزمان با هفته بسیج آیین افتتاح ۲۵۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی و با حضور مخبر معاون اول رئیس جمهور در کشور آغاز شد؛ که به گفته غلامرضا ملایی، مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان از این تعداد 40 پروژه محرومیت زدایی در سیستان وبلوچستان کلنگ زنی و عملیات ساخت آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی به تشریح اقدامات انجام شده توسط این قشر از بسیج با هدف خدمت بی منت و ارائه خدمات و محرومیت زدایی در نقاط مختلف سیستان وبلوچستان اشاره کرد و گفت: این پروژه ها شامل ساخت 6 مدرسه، پنج خانه محروم، راه اندازی آب تصفیه کن و مرمت خانه محروم را در بر می گیرد که در اقصی نقاط استان از شمال تا جنوب انجام خواهد شد.

به گفته مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان؛ ارزش ساخت و تکمیل پروژه های فوق 60 میلیارد و 400 میلیون ریال است.

وی در بخش دیگر نیز با بیان اینکه محرومیت زدایی یکی از برنامه های مهم بسیج و سپاه است، ادامه داد: احداث هزار واحد مسکونی استاندارد برای حاشیه نشینان شهر چابهار در منطقه مراد آباد یکی از اقدامات مهم و اثرگذار سازمان بسیج مستضعفین در این خطه از کشور است که ساخت آن در چهار فاز با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد در دستور کار بوده و با تمام توان و همت و با کیفیتی مطلوب در دست ساخت است.

ملایی با تاکید بر این مطلب که پشتیبانی این پروژه عظیم با بسیج سازندگی است، اظهار کرد: ساخت این تعداد واحد مسکونی هدیه بسیج به مردم حاشیه نشین بوده؛ و بسیج سازندگی و سازمان بسیج این آمادگی را دارند که خدمت گذار مردم برای توسعه استان باشند.  

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۹۷


ارسال