دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف ۳۱ هزار لیتر سوخت و ۲۳ تن روغن قاچاق در جنوب شرق/متهم به قتل جوان ۱۹ ساله ایرانشهری پس از ۸ ماه فرار در دام افتاد
 
سردار احمد طاهری از کشف ۳۱ هزار لیتر سوخت و ۲۳ تن روغن قاچاق در جنوب شرق کشور و دستگیری متهم به قتل جوان ۱۹ ساله ایرانشهری پس از ۸ ماه فرار خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: روز گذشته در ادامه طرح تشدید برخورد با قاچاق کالا و ارز و مقابله با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر طی ۲ عملیات مجزا  در محور ایرانشهر –بزمان ۲ دستگاه کامیون حمل بار و تانکر سوخت را متوقف کردند.

وی ادامه داد: از این کامیون ها ۲۳ تن روغن خوراکی و ۳۱ هزار لیتر نفت سفید هر دو به صورت  قاچاق شد و ۲ متخلف شناسائی و به دستگاه قضائی معرفی شدند.

طاهری اظهار کرد: با تلاش ماموران انتظامی استان در ایرانشهر، عامل قتل مسلحانه جوان ۱۹ ساله ایرانشهری در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی افزود: بیست و یکم اسفندماه سال ۱۳۹۹ عامل این اقدام خشن در پی یک اختلاف مالی با فرد مقتول با شلیک سلاح گرم به سمت وی، او را به قتل رساند و پس از ۸ ماه فرار در نهایت در حلقه محاصره پلیس گرفتار و دستگیر و در این رابطه یک قبضه کلت کمری و مهمات جنگی بکار رفته در قتل نیز کشف شد.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۱۶


ارسال