دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹
مدیر اداره برق شهرستان قصرقند:
تبدیل ۵۵ کیلومتر شبکه سیمی برق شهرستان قصرقند به کابل خودنگهدار
 
مهدی غیبی گفت: مجموع شبکه سیمی برق این شهرستان ۱۸۷ کیلومتر است که از این میزان ۵۵ کیلومتر آن به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.
مهدی غیبی، مدیر اداره برق شهرستان قصرقند در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲ کیلومتر تبدیل شبکه سیمی به خودنگهدار با اعتباری بیش از پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ريال انجام شده است.

غیبی ادامه داد: همچنین تبدیل ۲ کیلومتر از شبکه برق سیمی این شهرستان به کابل خودنگهدار در حال انجام است و ۱۰ کیلومتر نیز در مرحله مناقصه قرار دارد.

مدیر اداره برق شهرستان قصرقند تصریح کرد: طی برنامه در نظر گرفته شده برای تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار این شهرستان، مجموع شبکه برق سیمی این منطقه تا ۲ سال آینده به کابل خود نگهدار تبدیل خواهد شد.

 وی خاطرنشان کرد: افزایش قابلیت اطمینان شبکه، بهبود مبلمان شهری، کاهش خطرات برق گرفتگی و جلوگیری از سرقت شبکه‌های برق، ارتقای شاخص‌های بهره برداری شبکه، خاموشی حداقلی، تلفات انرژی کمتر، کیفیت برق مناسب، حفظ امنیت جانی مردم و حفظ محیط زیست و جلوگیری از سرشاخه‌زنی درختان از جمله مزیت‌های استفاده از کابل‌های خودنگه‌دار در شبکه توزیع برق است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۲۱


ارسال