سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت؛
اعزام تیم های منتخب تولید محتوای دیجیتال سیستان و بلوچستان به رویداد ملی
 
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته بسیج تیم های منتخب مرحله استانی تولید محتوای دیجیتال بسیج به مرحله کشوری اعزام شدند.
به گزارش عصرهامون؛ محمد هادی طهرانی مقدم، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان در گفت و گو با ایلنا بیان کرد: مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در بخش بازی‌های ویژه تلفن همراه، نرم افزار‌های موبایلی و پویانمایی از دوم تا چهارم آذر ماه به میزبانی سازمان فضای مجازی بسیج در تهران برگزار می شود.

وی با اشاره به این که در مرحله نهایی بیش از ۱۰۰ تیم از استان های کشور به رقابت می پردازند، افزود: ۱۲ نفر در قالب ۳ تیم منتخب سیستان و بلوچستان نیز برای شرکت در این رویداد ملی عازم پایتخت شده اند.

طهرانی مقدم اظهار کرد: سال گذشته در اختتامیه مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، تیم بازی سازی سیستان و بلوچستان با ساخت بازی ۴۱ برگرفته از خاطرات رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله مقام اول کشور را به خود اختصاص داد که امیدواریم تیم های منتخب استان امسال نیز در این رویداد حائز کسب رتبه شوند.

وی خاطرنشان کرد: در آیین اختتامیه این رویداد ملی علاوه بر تجلیل از برگزیدگان نهایی هر بخش، برترین های فضای مجازی کشور نیز معرفی و تقدیر می شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۳۰


ارسال