سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
پایان قدرت نمائی ۳ سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور/کودک ۱۰ساله خاشی از چنگال آدم ربایان رهایی یافت
 
سردار احمد طاهری از کشف ۴۸۰ کيلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه کامیونت خاور در ایستگاه بازرسی کوله سنگی زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از حمل محموله بزرگ مواد افیونی توسط یک دستگاه کامیونت خاور، از زاهدان به سمت نهبدان مطلع شدند و توقیف آن را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در بازرسی از این کامیون ۴۸۰ کیلو و ۶۴۰ گرم تریاک که به طرزی ماهرانه در قسمت بار آن جاساز شده بود کشف شد و در این خصوص ۳ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

طاهری گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر ربایش کودک ۱۰ساله توسط افراد ناشناس در خاش بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت، در بررسی های اولیه پلیس از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، فرد ربوده شده در یکی از خیابان های اطراف این شهرستان بوده که سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ او را با تهدید سلاح ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

وی افزود: در این راستا اقدام هایی انجام شد و سرنخ هایی از هویت متهمان و محل نگهداری گروگان در حاشیه شهر خاش به دست آمد، در نهایت ماموران در کمتر از ۳ ساعت فرد ربوده شده را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان این که آدم ربایان قبل حضور ماموران از محل متواری شده بودند، اضافه کرد: با بررسی صورت گرفته مشخص شد علل و انگیزه متهمان این پرونده برای ربایش این نوجوان اختلافات مالی با پدر وی بوده است که دراین رابطه اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری افراد شناسایی شده ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۴۱


ارسال