سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰
با هدف افزایش رضایتمندی مردم؛
خدمت بی منت سبزپوشان انقلاب در جنوب شرق کشور تداوم دارد/ کمک مومنانه بسیج ادارات با برپایی بیش از 100 میز خدمت
 
برپایی میز خدمت در مناطق مختلف علاوه بر رسالت بسیج مبنی بر خدمت رسانی بی منت به مردم، زمینه ای برای پیگیری مشکلات آنان فراهم آورده تا با حذف فاصله بین مردم و مسئولان، مشکلات و معضلات احصا شده، حل و فصل شوند.
به گزارش عصرهامون، کاروان بسیج ادارات سپاه سلمان در تداوم ارائه خدمات بی منت در اقصی نقاط سیستان وبلوچستان، گامی دیگر در راستای محرومیت زدایی برداشت و اینبار به مناسبت چهل و دومین سالگرد هفته بسیج مستضعفین با برپایی میز خدمت جهادی اقدام به شناسایی و رفع مشکلات مردم کرد.

خدمتی تاثیر گذار که با حضور مدیران مربوطه برای کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی، بهداشتی و درمانی یا آموزشی و سایر عرصه ها در دستور کار قرار گرفت تا زمینه رضایتمندی هر چه بیشتر مردم را فراهم کند.

در این میزهای جهادی گام هایی برای حل مشکلات برداشته می شود و مدیران قول برطرف کردن آن را می دهند.

حسن نکوئی، مدیر سازمان بسیج ادارات سیستان وبلوچستان در اینباره به خبرنگار ما گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی در حوزه ادارات، سالم سازی فضای اداری و افزایش رضایتمندی عمومی است که به همت بسیج کارکنان و ادارات اجرای این مهم در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: هدف از برپایی میز خدمت در مناطق مختلف علاوه بر رسالت بسیج مبنی بر خدمت رسانی به مردم، پیگیری مشکلات آنان است که در این جلسات با حذف فاصله بین مردم و مدیران، مشکلات و معضلات احصا شده و پیرامون رفع آنان مساعدت هایی داده می شود.

این مسئول با تاکید بر این مطلب که برگزاری میز جهادی خدمت برای دسترسی مردم به مدیران و ارائه خدمات آسان به ارباب رجوع است، گفت: در این زمینه به مناسبت چهل و دومین سالگرد هفته بسیج مستضعفین بالغ بر 100 میز خدمت اداری و عمومی در اقصی نقاط استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برپایی این اقدام جهادی تاثیر چشمگیری در رفع مشکلات مردم در محلات دارد، ادامه داد: یکی از خدمات دیگر بسیج ادارات شناسایی مسائل و مشکلات محلات است که با کمک پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات برگزار می‌شود و مشکلات مردم در محلات شناسایی شده و با اختیاری که بسیج ادارات دارند مدیران مرتبط با آن مشکلات را به میز جهادی خدمت دعوت می‌کنند.

مدیر سازمان بسیج ادارات استان اذعان کرد: در برگزاری میز خدمت جهادی بسیاری از مدیران اعم از مدیران تأمین اجتماعی و دستگاه‌های خدمات‌رسان نظیر ادارات آب، برق، گاز، شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها کمک حال ما بودند و خدمات مطلوبی را ارائه دادند.

وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات مردم به‌واسطه میزهای خدمت جهادی برطرف شده است، اظهار کرد: این اقدام جهادی در راستای کاهش آلام مردم در طول سال ادامه دارد چرا که انجام چنین اقدامات خداپسندانه و جهادی رضایت و خشنودی مردم و خدا را در پی دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۴۷


ارسال