پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۶
به مناسبت هفته بسیج در ایرانشهر انجام شد؛
افتتاح حوزه مقاومت بسیج در بخش شهردراز/بسیجیان سردار شهید قاسم میرحسینی را الگو خود قرار دهند
 
محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: حرکت و گام های بسیجیان باید در مسیر سردار شهید حاج قاسم میرحسینی باشد تا شاهد رشد ارزش‌های انقلاب اسلامی باشیم.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ به مناسبت چهارمین روز از هفته بسیج، حوزه مقاومت بسیج، مزین به نام شهید والامقام شهید نصیر فیروزی گردان با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و مسئولان شهرستانی در بخش شهر دراز ایرانشهر افتتاح شد.

در این مراسم محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای این منطقه بیان کرد: در مکتب همه شهدا سه موضوع اخلاص در عمل، شجاعت و ولایت مداری خیلی برجسته بوده است.

وی افزود: خوشا به حال شما بسیجیان عزیز این حوزه که نام حوزه مقاومت منطقه شما به اسم این شهید مزین شده و لذا وظیفه شما، باید پیمودن راه و هدف این شخصیت بزرگوار در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی باید باشد.

هراتی با بیان تقدیر و تشکر از همه بسیجیان این حوزه تصریح کرد: بسیجی باید کارهای جهادی را پر رنگ‌تر کند و همچنین تشکیل حلقه های صالحین، معرفتی و تربیتی را در اولویت قرار دهد و اگر در زمینه های تربیتی خوب کار شود اثرهای خوبی را برای این منطقه خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: شما بسیجیان باید با برنامه ریزی هدفمند و با تعامل با هیئت امناء و امام جماعت مسجد در تقویت عرصه های نه گانه مأموریت های بسیج و به ویژه در سرآمد های این عرصه، یعنی حوزه های امنیتی و مجازی حضوری فعال داشته باشید، چرا که دشمن در این حوزه ها بسیار فعال است و ما باید خیلی مراقب باشیم و لذا حرکت و گام های ما باید در مسیر سردار شهید حاج قاسم میرحسینی باشد تا شاهد رشد ارزش‌های انقلاب اسلامی باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۷۳


ارسال