پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۴
مسلم معین در رویداد تولیدات دیجیتال بسیج مطرح کرد؛
راهبرد بسیج، مردم پایه کردن عرصه فضای مجازی است
 
مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتتاحیه مرحله نهایی سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: یکی از راهبردهای اصلی بسیج، مردم پایه کردن عرصه فضای مجازی است که بر اساس همین سند راهبردی این رویداد در حال برگزاری است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  راه دانا؛ مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتاحیه مرحله نهایی سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج با خیر مقدم به گروه های برتر استانی که این سختی راه را تحمل کردند تا در یک رویداد ملی و بزرگ حاضر باشند گفت: یکی از راهبردهای بسیج که با تدبیر فرماندهی محبوب بسیج در یکی دو سال گذشته در دستور کار قرار گرفته مردم پایه کردن همه آنچه به عنوان خدمات عمومی از آن یاد می شود مبتنی بر توانمندی های مردمی، شبکه سازی مردمی و جوش و خروش و ظریب چند برابری به خروجی های بسیج در یکی دو سال اخیر رقم خورده و یکی از این عرصه ها فضای مجازی است. 
وی ادامه داد: منطبق بر سند ده ساله و نقشه راه فضای مجازی بسیج با راهبرد استفاده از ظرفیت های مردمی بسیج به عنوان بزرگترین نهاد مردم نهاد دنیا در پنج حوزه و عرصه این راهبردها را شروع کرده ایم که یکی از این حوزه ها نهضت تولید محتواست. 
 
معین در ادامه از حضور ۶۸۰ تیم از گروه های بسیجی با سنین مختلف اشاره کرد که از ۱۲تا ۱۴ آبان ماه در سراسر کشور با هم به رقابت پرداختند و حدود ۳۰۰۰ نفر از فعالان و طراحان بازی های رایانه ای و انیمیشن در مدت ۴۸ ساعت با موضوع هایی که از آنها اطلاع نداشتند گرد هم آمده اند؛ برای اینکه هم یک رزمایش و یک تمرین تولید محتوا را برای ایجاد یک نهضت تولید محتوا داشته باشند و هم زمینه ای برای کشف استعدادهای برتر فراهم شود و امروز ۱۰۸ تیم و ۵۰۰ نفر از برگزیدگان رویدادهای استانی دور هم جمع شده اند تا رقابت خود را آغاز کنند و در ۴۸ساعت بتوانند محصولات خود را ارائه کنند.
 
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج افزود: اتفاق مهمی که دراین خصوص افتاده حضور مجموعه همراه اول و شتاب دهنده حرکت اول برای حمایت این رویداد همراه ما هستند. علاوه بر آن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قول مساعد دادند که برگزیدگان این رویداد را به عنوان شرکت های خلاق ثبت کنند و در مسیر تجاری سازی محصولات آنها کمک کنند. 
 
وی ادامه داد: در روز پنج شنبه و اختتامیه این رویداد، از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۹۷


ارسال