پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور :
رویکرد سازمان تامین اجتماعی در دولت جدید توجه به مناطق محروم است
 
میرهاشم موسوی گفت: ظرفیت و فضای کنونی کشور و دولت بیش از پیش باید در خدمت مردم قرار گیرد و می توان کارهای بهتری نسبت به گذشته انجام داد.
به گزارش عصرهامون، میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور  در سفر به زاهدان بیان کرد: یکی از برنامه های ما در این سفر تعیین تکلیف کردن سه طرح درمانی در شهرستانهای کنارک، نیکشهر و راسک است و بر اساس تصمیمات، دستگاه های‌تک درمان و دستگاه ام آر ای باید به سیستان و بلوچستان تحویل داده شود.

وی گفت: برنامه های ما در سازمان این است که باید مشکلات بخش هایی که به طور مستقیم با مردم در ارتباط هستند را بر اساس نیاز استان ها برطرف کنیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور در خصوص کیفی سازی خدمات تامین اجتماعی، افزود: قرار است خدمات درمان ملکی و مستقیم را توسعه دهیم و در خرید خدمات راهبردی در مراکز غیر ملکی کیفیت خدماتی خریداری کنیم که پرداخت از جیب مردم را کاهش دهیم.

میرهاشم موسوی  با اشاره به توسعه سرمایه گذاری مناطق ادامه داد: یکی از اهداف ما در استان های کم برخوردار این است که شستا در آن سرمایه گذاری کند و زمینه بهره مندی منطقه از این حوزه ی سرمایه گذاری فراهم شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۰۳


ارسال