پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان خبر داد؛
تجلیل از قهرمانان و مدال آوران سیستان و بلوچستان با حضور وزیر ورزش و جوانان
 
ادهم کرد گفت: وزیر ورزش و جوانان به منظور بازدید از چند طرح عمرانی در مركز و شمال سیستان و بلوچستان و حضور در آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران استان صبح امروز وارد زاهدان شد.
ادهم کرد، مدیر كل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای زاهدان، سفر به سیستان و بازدید از مجموعه ورزشی زهک و مجموعه ورزشی شهید طباطبایی و سالن کشتی زابل از مهمترین برنامه های سفر دو روزه وزیر ورزش و جوانان به این استان است.

وی افزود: شركت در آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی سيستان و بلوچستان و جلسه ساماندهی امور جوانان و بازدید از مجموعه ورزشی دهکده ورزشی المپیک و سالن چند منظوره ورزشی چهار هزار و ۵۰۰ نفری زاهدان از دیگر برنامه های سفر سجادی به این استان است.
 

ادای احترام  وزیر ورزش و جوانان به مقام شامخ شهدای زاهدان

گفتنی است؛ در این سفر مشاور رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی وزیر ورزش و جوانان را همراهی می کند، آن ها پس از ورود به زاهدان با حضور در گلزار شهدای این شهرستان ضمن غبار روبی، عطر افشانی و ذکر فاتحه با آرمانهای امام خمینی (ره)، شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و شهدای گمنام و مدافع حرم سیستان و بلوچستان تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۳۳


ارسال