دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵
جهاد ادامه دارد؛
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به محله حاشیه نشین مرادآباد چابهار
 
مسئول بهداری سپاه شهرستان چابهار از اعزام 4 تیم پزشکی خدمات دندانپزشکی به محله مرادآباد شهرستان چابهار در هفته بسیج خبر داد.
به گزارش عصرهامون، محمود اردونی؛ مسئول بهداری سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: گروه های جهادگر بسیج جامعه پزشکی در طول سال چندین نوبت به مناطق محروم و حاشیه نشین شهرستان به بیماران خدمات رایگان پزشکی ارایه می دهند.
 
وی افزود: گروه های آسیب پذیر از جمله کودکان، افراد محروم و کم درآمد یا فاقد درآمد توسط جامعه پزشکی هستند.
 
مسئول بهداری سپاه چابهار تصریح کرد: این گروه جهادی با هدف کمک به کاهش هزینه های بهداشتی و درمانی خدماتی از جمله؛ جرم گیری، کشیدن دندان، درمان ریشه، ترمیم های مورد نیاز و گرافی دندان را به اهالی این محله ارائه می دهند.
 
وی ادامه داد: 4 تیم پزشکی، 10 پزشک و 20 نفر اعزامی از پنجم تا نهم آذر ماه به مناسبت هفته بسیج به مردم نیازمند خدمات رایگان
 
اردونی با اشاره به خدمات درمانی در این اعزام گفت: ویزیت همراه با دارو رایگان، تب سنجی و مشاوره توسط کارشناسان مربوطه و توزیع ماسک به اهالی منطقه از دیگر خدمات خداپسندانه در این اعزام است.
 
وی خاطرنشان کرد: این اقدام جهادگرانه با همکاری بهداری سپاه، معاونت اجتماعی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار انجام می شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۳۶


ارسال