پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
مردمی بودن؛ ویژگی بارز بسیج/سازندگی و محرومیت زدایی از ثمرات ارزنده بسیج است
 
مهرداد جهاندیده گفت: بسیج یک نهاد مردمی است و مردمی بودن و مردمی ماندن از بارز ترین ویژگی های این نهاد انقلابی به شمار می‌رود.
به گزارش عصرهامون؛ مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان  در یادواره شهدای حوزه مقاومت روح الله ناحیه ویژه سپاه زاهدان بیان کرد: هفته بسیج یادآور دلاور مردانی است که عزت و عظمت را برای کشور به ارمغان آورده اند.

وی افزود: تشکیل بسیج حاصل نگاه ژرف و عمیق حضرت امام خمینی (ره) بود که باید قدر این نعمت را بدانیم و تلاش کنیم این روحیه را در خودمان حفظ و تقویت کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: هنگامی که لازم بود بسیج با حضور موثر در میدان دفاع مقدس از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد و پس از آن نیز این ظرفیت عظیم در خدمت سازندگی و خدمت رسانی به قشر‌های آسیب پذیر جامعه قرار گرفت.

جهاندیده افزود: در هر برهه از زمان، حضور و تأثیر نهاد مردمی بسیج در جامعه حس می‌شود و در بزنگاه‌های تاریخی و رویداد‌ها و حوادث مهم بسیج حضور فعالی داشته است و همچنان به عنوان مؤثرترین تشکل از آن یاد می‌شود.

وی اظهار داشت: مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان در کنار بسیج، همراه و حامی آن است و این برای ما یک افتخار بزرگ است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۵۱


ارسال