پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱
وزیر ورزش و جوانان:
بیش از ۵۰ پروژه ورزشی تا دهه فجر آماده بهره برداری می شود
 
حمید سجادی گفت: گفت: بیش از ۵۰ پروژه ورزشی تا دهه فجر آماده بهره برداری می شود.
به گزارش عصرهامون؛ حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در آئین تجلیل از قهرمانان مدال آور ورزشی استان سیستان و بلوچستان که امشب در زاهدان برگزار شد، گفت: در منطقه سیستان تکالیف زیادی وجود دارد که به قید فوریت با ایجاد یک کارگروه تخصصی این پروژه های باید به اتمام برسد تا ورزشکاران از آن بهره برداری کنند.

وی ادامه داد: بر خودمان تکلیف می دانیم که پروژه های نیمه تمام ورزشی استان را به اتمام برسانیم، تا عید نوروز امیدوار هستیم تا چند پروژه ورزشی در استان سیستان و بلوچستان بتوانیم افتتاح کنیم.

 این مقام مسئول اضافه کرد: پیست دو میدانی و چمن استادیوم ورزشی شهرستان زابل تا پایان سال جاری افتتاح می شود.

 سجادی با بیان این که کارگروه تخصصی برای اتمام پروژه های نیمه تمام در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است، گفت: بیش از ۵۰ پروژه ورزشی تا دهه فجر آماده بهره برداری می شود.

وی اظهار کرد: حدود ۱۸۰ پروژه در هفته تربیت بدنی در حوزه شهری و روستایی به بهره برداری رسیده است و بیش از ۵۰ پروژه در سراسر کشور که طی ۹۰ روز اخیر آماده شده در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
 

سیستان و بلوچستان حلقه طلایی در منطقه است

فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از سیستان وبلوچستان به عنوان استانی جوان نام برد و گفت: ورزشکاران این منطقه برای موفقیت به اعتبارات بیشتری نیاز دارند.

وی اضافه کرد: استان ما جوان است و برای موفقیت به اعتبارات خوبی نیاز دارد.

به گفته مالکی، سیستان و بلوچستان را باید به عنوان حلقه طلایی نام ببریم به واسطه ظرفیت‌های خوبی که در این استان وجود دارد.

محمد سرگزی، نماینده مردم حوزه سیستان در مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد: حمید سجادی افتخار جامعه ورزش ایران هستند و این اقدام وی که با حضور در استان سیستان و بلوچستان در جریان مشکلات و موانع این استان قرار گرفت، جای تقدیر دارد.

فعالیت ۲۲۸ ورزشکار در ۳۶ رشته

 ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بیان کرد: با تلاش های روسای هیئت های ورزشی و مربیان ۲۲۸ نفر از ورزشکاران استان سیستان و بلوچستان در ۳۶ رشته عضو تیم ملی هستند.

وی اضافه کرد: ظرف سه سال تنها در پنج رشته سبکی صاحب مقام بودیم و فقط در بوکس و کبدی به مدال رسیدیم.

انتهای پیام/ 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۵۹


ارسال