پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۸
خدمت بی منت تداوم دارد؛
بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/ وقتی مسئولان برای حل مشکلات مردم بسیج می شوند
 
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با شعار "بسیج پاره تن مردم"، میز خدمت جهادی در اداره کل دامپزشکی سیستان وبلوچستان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون، حسن نکوئی، مدیر سازمان بسیج ادارات سیستان وبلوچستان در حاشیه میزخدمت در اداره کل دامپزشکی استان با بیان اینکه هدف از برگزاری این اقدام جهادی به ویژه در طول هفته بسیج خدمت جهادی و بی منت به مردم است، گفت: حوزه کاری میزخدمت جهادی برای رسیدگی به مشکلات مردم و با هدف تسهیل ارائه خدمت به اهالی مناطق کم برخوردار است.

به گفته وی، میز خدمت جهادی تاکنون با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه  بوده، به گونه ای که در تمامی مراسم ملی و مذهبی این اقدام در مناطق محروم اجرا می شود.

مدیربسیج ادارات استان مهمترین هدف از برگزاری میز خدمت جهادی را افزایش مقبولیت و کارآمدی نظام اداری و افزایش رضایتمندی مردم، دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم، دیدن برخی واقعیت‌ها و تلاش برای رفع مشکلات مردم عنوان کرد.

وی ادامه داد: بزرگترین رسالت سازمان بسیج کارمندان، نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی بی منت در دستگاه‌ها و ادارات است که در این راستا، رفع مشکلات مردم، پر رنگ کردن نقش مساجد و مصلی‌ ها، به عنوان یک پایگاه اصلی برای حل مشکلات مردم است.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۶۵


ارسال