پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱
در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر؛
مبارزه با فساد و اشرافی گری رسالت مهم بسیجیان در كشور است / خدمتگزاری به مردم اولویت کاری نمایندگان مجلس
 
امام جمعه ایرانشهر گفت: یکی از همت های بسیج مبارزه با فساد و روحیه اشرافگری در میان جامعه بوده که این مسئله را حتما باید پیگیری و گزارش بدهند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه اهل تشیع شهرستان ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: خودم و شما برادران و خواهران ایمانی را به رعایت تقوای الهی دعوت می کنم و در حقیقت هر کس عزت می خواهد باید خود را به این تاج تقوا مزین کند.

وی افزود: امروز مصادف با پنجم آذر ماه بوده که در این روز در سال ۵۸ بسیج مستضعفین به دستور امام خمینی (ره) ایجاد شد و این مناسبت را خدمت تمامی بسیجیان و دلدادگان تبریک و تهنیت عرض می کنم.

امام جمعه ایرانشهر ضمن تشکر و قدر دانی از فرمانده سپاه شهرستان به دلیل اجرای برنامه های خوب و شایسته در هفته بسیج، تصریح کرد: برخی کارهای فرهنگی باید در طول سال تداوم داشته باشند و این یک نیاز است.

وی با اشاره به سخن امام راحل که فرمودند: بسیج لشکر مخلص خداست، اضافه کرد: داشتن تفکر بسیجی باعث شده که بسیجیان در همه عرصه ها پای ارزش های انقلاب و نظام با تمام وجود بایستند.

این خطیب جمعه اذعان کرد: ماموریت بسیج از نظر امام راحل این بوده که اگر در کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم طمع همه دشمنان نظام اسلامی برانداز می شود.

وی عنوان کرد: در حقیقت بسیجی های عالم هسته های مقاومت هستند و ماموریتی که بسیج در گام دوم انقلاب دارد این است که در مسئله جنگ اقتصادی باید نقش آفرین باشد و در این حوزه نیز مقام معظم رهبری مطالبه دارند.

وی عنوان کرد: یکی از همت های بسیج مبارزه با فساد و روحیه اشرافگری در میان جامعه بوده که این مسئله را حتما باید پیگیری و گزارش بدهند.

حجت الاسلام بزمانی خاطرنشان کرد: هفتم آذر ماه مصادف با شهادت شهید فخری زاده بوده که مقام معظم رهبری از این شخصیت علمی به عنوان عنصری کم نظیر تعبیر کردند که در پیشرفت های صنعتی کشور نقش عمده ای داشته است.

وی با اشاره به شهادت شهید مدرس در دهم آذر ماه، تصریح کرد: این شخصیت در پنج دوره به عنوان نماینده مجلس بوده و باید به نوعی الگویی برای نمایندگان به شمار برود که در حقیقت باید خود را خدمتگزار مردم بدانند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۷۳


ارسال