دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛
بسیجی تبلور عزم و انسجام ملی است/ بسیج، جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی
 
علی شعبانی گفت: رسالت بسیج «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی» و تحقق اهداف تصریح شده در بیانیه گام دوم انقلاب است.
به گزارش عصرهامون علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بسیج از معجزات انقلاب اسلامی است و این نهاد فرخنده با پیوند ناگسستنی، دل ها و نسل ها و خانه های انقلابیون در سراسر میهن عزیزمان را به پایگاه های تسخیرناشدنی مقاومت، دفاع، پشتیبانی و استمرار ارزش های انقلاب تبدیل کرد.

وی افزود: تشکیل بسیج، الهام و اشراق الهی بر قلب معمار کبیر نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

شعبانی تصریح کرد: بسیج نیروی لایزال و پویای مردمانی است که بر حاکمیت مستضعفان و شایستگان بر زمین و تجلی کرامت و منزلت والای انسانی اراده کردند.

وی اضافه کرد: بسیج مدرسه عشق و همدلی، هم گرایی و هم افزایی، با هم بودن و برای هم بودن، ظهور اجزای ملت در کل واحد و تبلور یگانگی در کالبد ملی است.

وی خاطرنشان کرد: در واقع فرهنگ بسیجی، فرهنگ عزت، تلاش و کار صادقانه، کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری بوده و بسیج مظهر خوداتکایی، استقلال، اقتدار و جلوه توانایی ملت و از مردم بودن و با مردم بودن بارزترین ویژگی اش است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بسیج کانونی فراگیر برای حضور، همکاری و مشارکت تمامی ایرانیان در آرمان های ملی است و در حقیقت بسیج پاره تن مردم است.

وی عنوان کرد: بسیج اراده خلل ناپذیر جوانان و نوجوانان نسل نو برای تحقق تمدن نوین اسلامی و ایرانی بوده و رسالت آن «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی» و تحقق اهداف تصریح شده در بیانیه گام دوم انقلاب است.

فرماندار ایرانشهر اذعان کرد: تمدن نوین اسلامی، آغاز فصل نویی در حیات انسان بر کره خاکی است که به فضل و عنایت الهی با محوریت ایران مقتدر و همت بسیجیان، لشکریان مخلص خدا، به بار خواهد نشست.

وی گفت: بسیج تبلور عزم و انسجام ملی بر توسعه و‌ تداوم ارزش ها بوده و در سال، روز تاریخ تاسیس بسیج، با عزم راسخ بر پاس داشت این ابتکار عمل و میراث بی نظیر امام راحل و متابعت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا تجدید پیمان می کنیم.

وی اضافه کرد: استوار تر و با نشاط تر و پویاتر از پیش و با تقویت روحیه و منش بسیجی در وجود خود، در عرصه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تا تحقق کامل آرمان های انقلاب اسلامی جهاد خواهیم کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۷۴


ارسال