جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ,21 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶
وزیر اقتصاد در جلسه شورای اداری استان گلستان:
اقتصاد را به مردم و متخصصان می سپاریم / احیای شورای فقهی در اقتصاد کشور
 
وزیر اقتصاد گفت: نباید صدای ورشکستگی و ناامیدی از مدیران ارشد استان بلند شود و ما آمدیم طرح نو براندازیم و اقتصاد را به مردم و نخبگان بسپاریم.
به گزارش عصرهامون به نقل از گلستان ما؛ سید احسان خاندوزی عصر امروز در  شورای اداری استان گلستان اظهار کرد: عملکرد گذشته نشان می دهد می توانیم عملکرد بسیار بهتری از وضعیت فعلی را داریم‌.
 
وزیر اقتصاد ادامه داد: اگر ۱۵ تا ۲۰ درصد عملکرد آندم ها دچار اختلال شود وارد مرحله فلج می شویم و در اداره اقتصاد یک شکور نیز اینگونه است و وقتی نه ۲۰ درصد بلکه از ۸۰ درصد ظرفیت اقتصادی خود را محروم می کنیم حتما به یک نظام اداری فلج نزدیک می شویم.
 
خاندوزی بیان کرد: اگر می خواهیم از ۵ آذر درس بگیریم و دستاوردی برای کشور داشته باشد این است که بسیج نسبت به ملاحظات جنگ های متعارف این ظرفیت را برای کشور داشت و از ظرفیت های مختلف پای کار آوردند.
 
وی گفت: اگر می خواهیم در حوزه اقتصادی نیز یک تحول را شاهد باشیم چاره ای نداریم که درب ها را باز کنیم و دست ها را دراز کنیم و ظرفیت های فکری و نخبگانی و مشورتی را به کارگیری کنیم.
وزیر اقتصاد تاکید کرد: از جمع مدیر اصلی استان نباید صدای یاس و ورشکستگی خارج شود و باید بیان کنیم که آمدیم به طرح نو براندازیم و به دنبال آن هستیم که کارکردها را به مردم و متخصصان بسپاریم.
 
خاندوزی بیان کرد: احیای شورای فقهی که مطرح شد بنا است به زودی احیا شود و بنا است در حوزه های غیرقانونی مثل حوزه بقیه ای و غیره از این ظرفیت استفاده می کنیم.
 
در این جلسه  امانقلیچ شادمهر، نماینده مردم گنبد کاووس عنوان کرده بود که گلستان یک استان سرمایه ستیز است و فعالان اقتصادی با آبرو زندگی می کنند و گرنه باید اعلام ورشکستگی کنند..
.
این نماینده استان گلستان تاکید کرده بود ‌که اگر قانون ورشکستگی اجرا می شد هیچ کارخانه در استان سرپا نخواهد بود‌.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۰۲۱


ارسال