سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۶
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ وبلوچستان:
حوزه‌های علمیه خواهران نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتری دارند
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه تاکنون سرمایه‌گذاری کمتری در حوزه‌های علمیه خواهران انجام شده نیاز به حمایت بیشتر دارند.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی در نشست مشترک با معاون پشتیبانی و منابع انسانی حوزه‌های علمیه خواهران کشور با اشاره به اهمیت کار و نقش ویژه حوزه‌های علمیه در مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن اظهار داشت: زیربنایی‌ترین و ماندگارترین کار فرهنگی در حوزه‌های علمیه صورت می‌پذیرد.

وی با اشاره به اهمیت مضاعف سرمایه‌گذاری در سیستان‌وبلوچستان افزود: سرمایه‌گذاری سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با توجه به نیاز حوزه‌های علمیه استان به ساختار و برنامه‌های آموزشی و تربیتی ضرورت دارد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان بیان کرد: در گام بعدی باید به دنبال اجرای درست و ارتقا کیفیت برنامه‌ها باشیم که این مهم بر عهده مدیریت و اساتید برجسته و توانمند است.

وی با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی مناسب برای رسیدن به اهداف و حصول نتیجه ادامه داد: سیستان‌وبلوچستان نمی‌تواند به الگوی طراحی شده برای کل کشور ملتزم باشد و لازم است برای این استان استثنائاتی قائل شده و در مواردی فراتر از سایر مناطق عمل کرد.

آیت الله محامی بر اهمیت سرمایه‌گذاری برای کسب درآمد حوزه‌های علمیه تاکید و خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا مدارس را به خودکفایی برسانیم و موارد مختلف را برای درآمدزایی متناسب با جایگاه حوزه فراهم کنیم.

در ابتدای این نشست غلام‌حسین محمدی‌زاده معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه‌های علمیه خواهران کشور از پیگیری جهت تأمین منابع پایدار و تلاش برای دریافت حمایت‌های لازم در راستای خودکفایی حوزه‌های علمیه خبر داد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۰۵۲


ارسال