پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷
دپوی ۲۵ تنی غله قاچاق از یک منزل مسکونی در زاهدان کشف شد
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان از کشف دپوی ۲۵ تن غله قاچاق در بازرسی از یک منزل مسکونی در شهر زاهدان خبر داد.
سرهنگ حسین علیزاده مقدم در گفت‌وگو با عصرهامون، در زاهدان گفت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی خود از دپوی مقادیر زیادی غله قاچاق از نوع جو پوست کنده در یک منزل مسکونی در شهر زاهدان مطلع و بررسی صحت و سقم موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران در نتیجه تحقیقات خود دریافتند افرادی سودجو  غلات و اقلام اساسی و مورد نیاز مردم را از اردبیل و سایر استان‌های همجوار خریداری و به وسیله تریلی به شهرستان زاهدان منتقل و سپس در فرصت‌های مناسب این غلات را به صورت غیرقانونی قاچاق می‌کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در بازرسی از این محل تعداد 25 تن غله قاچاق از نوع جو پوست کنده کشف شد، تصریح کرد: ارزش ریالی مقدار غله  قاچاق کشف شده توسط کارشناسان دو میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ علیزاده مقدم با اشاره به پلمپ منزل محل دپو، خاطرنشان کرد: در این رابطه دو فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند. از شهروندان درخواست داریم اخبار مربوط به قاچاق و احتکار کالا را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کرده و خدمتگزاران خود را در این راه یاری کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۰۸۴


ارسال