شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران:
امنیت کشور مثال زدنی است/ راه شهدا ادامه دارد
 
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز امنیت کشور مثال‌زدنی است و ما لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم چون به اندازه کافی دشمنان این را می‌گویند.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ سردار امیر علی حاجی زاده با حضور در شهر بیجار با خانواده شهیدان خدمت، دیدار و گفتگو کرد.
 
وی در این دیدارها ضمن تسلیت و تبریک شهادت فرزندان هوا فضای استان کردستان افزود: این عزیزان در راه خدمت به فیض شهادت نائل آمده‌اند و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
 
سردار حاجی زاده گفت: این عزیزان در مأموریت‌های زیادی حضور داشتند و به گفته فرماندهان و دوستان شهادت آرزوی دیرینه آنها بود.
 
فرمانده هوا فضای فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: به اذعان خانواده و دوستان این پنج شهید، شهادت خود را خبر داده بودند و به آرزوی خود یعنی شهادت در راه خدمت رسیدند.
 
وی ادامه داد: امروز امنیت کشور مثال‌زدنی است و ما لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم چون به اندازه کافی دشمنان این را می‌گویند.
 
سردار حاجی زاده خاطر نشان کرد: قدرتی که امروز فراهم شده، نتیجه راه و روش فرهنگ شهدایی است که مسیر خود را مشخص کردند و در آن راه قدم نهادند.
 
گفتنی است پنج تن از پاسداران هوا فضای شهرستان بیجار، پاسداران آرش زارع، علی اصغر دولت پور، محسن زینتی فر، رحیم ترکمندی و مصطفی حاجمیر در تاریخ ۲۳ آبان که عازم محل خدمت خود در شهر بانه بودند در سانحه تصادف به فیض عظمای شهادت نائل آمدند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۱۵۰


ارسال