جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ,21 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
عامل قتل مسلحانه جوان چابهاری پس از ۲ ماه فرار دستگیر شد
 
احمد طاهری گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتیاری عامل قتل مسلحانه جوان چابهاری، پس از ۲ ماه فرار دستگیر شد.
احمد طاهری  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان  در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در مهرماه سال جاری و در پی قتل مسلحانه جوانی ۳۰ ساله در یکی از محلات شهرستان چابهار دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی عامل این جنایت شناسایی و مشخص شد قاتل یکی از دوستان مقتول بوده که به دلیل اختلافات قبلی، با ارتکاب این جنایت به مکانی نامعلوم متواری شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری این قاتل فراری ادامه داشت تا اینکه در نهایت کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتیاری با گسترش چتر اطلاعاتی و اقدامات تخصصی خود، از محل اختفا قاتل در یکی از روستاهای حاشیه‌ای آن شهرستان مطلع و در عملیاتی ضربتی متهم ۲۹ ساله را دستگیر کردند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کمری در بازرسی از مخفیگاه قاتل بیان کرد: عامل این جنایت پس از اعتراف به جنایت ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار طاهری با بیان اینکه پلیس هرگز اجازه عرض اندام به اراذل و اوباش را نخواهد داد، از شهروندان خواست جوانان خود را از عواقب حمل سلاح سرد و گرم مطلع و اختلافات خود با دیگران را تنها از طریق مراجع قانونی حل و فصل و از هر گونه تسویه حساب شخصی خودداری کنند.

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۱۶۷


ارسال