شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۳
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛
زیرساخت‌های آموزشی سیستان و بلوچستان باید تقویت شوند
 
علی شعبانی گفت: در بینش و رویکرد عدالت محور نظام حتی یک دانش آموز نباید از آموزش و قرار گرفتن در مسیر ترقی و تعالی محروم بماند.
به گزارش عصرهامون علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: حضور آموزش و پرورش در همه عرصه ها به ویژه تعلیم و تربیت، فرهنگی و اجتماعی خصوصا مناسبت های ملی و مذهبی برای انسجام و تحکیم رابطه مردم و نظام بسیار مهم است.

وی افزود: اصلی ترین رکن سازندگی، سعادت و خوشبختی یک جامعه در دست آموزش و پرورش است و اگر تعلیم و تربیت ما درست باشد یعنی به یک جامعه آرمانی و مطلوب نزدیک و تبدیل خواهیم شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: آموزش و پرورشی که دارای هدفمندی، برنامه منسجم و توسعه مند باشد می تواند یک دانش آموز را در بعد شخصیتی، رفتاری و آرمانی تربیت کند.

وی با اشاره به تلاش و زحمات ارزشمند مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر خاطرنشان کرد: این که در کشور حتی برای یک دانش آموز کلاس درس دایر می شود از برکات نظام جمهوری اسلامی است و هیچکس از اهداف تربیتی و عدالت و خدمات نظام دور نمی ماند

شعبانی با اشاره به مناطق عشایری عنوان کرد: در دشت کاسکین شاهد مدرسه ای با یک دانش آموز و یک معلم بودم و این امر حاکی از اهمیت شهروندان و بسط عدالت برای نظام است.

وی گفت: در بینش و رویکرد عدالت محور نظام حتی یک دانش آموز نباید از آموزش و قرار گرفتن در مسیر ترقی و تعالی محروم بماند.

فرماندار ایرانشهر اضافه کرد: ایجاد زیرساخت های لازم برای بخش بزمان ضروری است و کمک می کند تا آرزوی دیرینه مردم برای ارتقا سیاسی آن به شهرستان محقق شود.

وی تصریح کرد: معادن بزمان یک ظرفیت بی نظیر در جنوب سیستان و بلوچستان است که حدود ۵۰ مجوز صادر شده و در حال حاضر ۲۸ معدن فعال هستند و باعث ایجاد اشتغال و تحول شدند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم هنرستان های شهرستان ایرانشهر زمینه تربیت نیروی ماهر مورد نیاز را تامین کنند.

وی گفت: موفقیت و شکوفایی ما زمانی معنا پیدا می کند که با همکاری یکدیگر زیر ساخت و امکانات رفاه مردم را فراهم و به آنان خدمت کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: آینده درخشان برای مردم با کار و تلاش رقم می خورد و ما امیدواریم که ثمره این اقدامات به نفع عموم جامعه باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۱۹۹


ارسال