پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳
خدمت بی منت ادامه دارد؛
رزمایش کمک های مومنانه در قالب توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت
 
حسین فروغی، مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان از توزیع یکصد بسته لوازم التحریر در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: این اقدام خداپسندانه با برنامه ریزی های انجام شده مستمر و ادامه دار خواهد بود.
حسین فروغی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به توزیع یکصد بسته لوازم التحریر و کفش در بین دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار، بیان کرد: این اقدام خداپسندانه در تداوم رزمایش کمک مومنانه وبازگشایی مدارس و با برنامه ریزی های انجام شده مستمر و ادامه دار خواهد بود.

وی افزود: با توجه به شروع سال تحصیلی و احساس نیازی که در بین برخی از دانش آموزان و خانواده های آسیب دیده از کرونا وجود داشت یکی از موضوعاتی که در رزمایش کمک مومنانه در دستور کار قرار گرفت تهیه و توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان بود.

مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان هدف از اجرای این طرح را ایجاد شور و نشاط در میان دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: این فعالیت های خیرخواهانه و مومنانه با هدف محرومیت زدایی و اقدامات حمایتی برای نیازمندان و خانواده های بی بضاعت در مناطق محروم و کم برخوردار که ولی نعمت ما هستند ادامه خواهد داشت و در فواصل مختلف  به صورت منظم استمرار دارد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۲۱۴


ارسال