پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران:
آب موجود در چاه نیمه هاجوابگوی استفاده مردم تا یکسال است/مدیریت منابع راهکار حل مشکل بی‌آبی
 
سردار علی فدوی گفت: امروز در چاه نیمه های منطقه سیستان آب زیادی موجود است که این مقدار آب می تواند جوابگوی استفاده مردم زاهدان و منطقه سیستان تا یکسال باشد.
به گزارش عصرهامون، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، صبح شنبه ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۰ از چاه‌نیمه‌ها و پروژه‌های آب منطقه سیستان بازدید کرد.

وی در حاشیه بازدید از پروژه انتقال آب از چاه نیمه ها با اشاره به اینکه خداوند متعال همواره برای بندگانش عنایت های زیادی دارد و از سوی دیگر انتظار دارد توانمندی‌هایی که مردم دارند را به کار گیرند، گفت: امروز در چاه نیمه های منطقه سیستان آب زیادی موجود است که این مقدار آب می تواند جوابگوی استفاده مردم زاهدان و منطقه سیستان تا یکسال باشد.

فدوی افزود: باید مدیریتی صورت گیرد که این حجم آب از یک چاه نیمه به چاه نیمه دیگر منتقل  و آب مورد نیاز مصرفی مردم  تامین شود.


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: در اجرای این پروژه در کنار نیروهای بسیج و سپاه قرارگاه سازندگی سپاه مستقر شده و کارها را با جدیت دنبال می‌کند.

این مسئول اذعان کرد: با توجه به امکانات کاملی که در سپاه است، سردار ربیعی جانشین فرمانده سپاه در اجرای این پروژه دست به دست مردم  داده اند تا نگرانی مردم زابل و زاهدان در راستای تنش آبی کاسته شود.

وی اضافه کرد: امید می رود در سال آبی جاری شاهد بارندگی های بیشتری باشیم که برای سال آینده دچار مشکل کمبود آب نباشیم.

فدوی اطهار کرد: اگر برای میزان آب موجود مدیریت باشد و کار به درستی و با عزم و جزم دستگاه های مرتبط باشد نگرانی نخواهیم داشت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: باید آب را با روش به صرفه که مردم به آن عادت دارند جهت استفاده به دست آنها برسانیم که تلاشهای خوبی صورت گرفته و همه مجموعه ها در کنار هم در راستای حل تنش آبی پای کار آمده اند و با تمام ظرفیت ها و توانمندی ها در کنار مدیریت صحیح کار در حال پیشرفت است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۲۲۲


ارسال