سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با اجرای طرح توسعه سواحل مکران و استقرار صنایع مختلف در منطقه و بر اساس پیگیری های صورت گرفته، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار در چابهار ایجاد می شود.
به گزارش عصرهامون؛ مهرداد جهاندیده در نشست ویدئو کنفرانسی با علی حسین رعیتی فرد معاون روابط کار وزارت متبوع افزود: راه اندازی این مرکز با رویکرد حفظ و صیانت از نیروی انسانی مولد و منابع مادی از طریق ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در حوزه ایمنی و بهداشت کار می تواند نقش مهمی در پیشگیری و کاهش از حوادث ناشی از کار داشته باشد.

وی اظهار داشت: زمین برای احداث مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار در چابهار تامین شده است و امیدواریم روند ساخت و ساز آن نیز با سرعت انجام شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با اشاره به گستردگی استان و ضرورت انجام ماموریت های تخصصی حوزه روابط کار، خواستار تجهیز سخت افزاری استان ها و همچنین برقراری فوق العاده ویژه برای کارشناسان این حوزه و بازرسان کار با استفاده از ظرفیت های قانونی به منظور ماندگاری نیروی انسانی در مناطق کمتر برخوردار کشور شد.

جهاندیده گفت: در اعلام تعهدات در حوزه های مختلف تخصصی نیز نیاز است تا شرایط استان ها متفاوت دیده شود، چراکه مناطق مختلف کشور از حیث بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی صنعتی یکسان نیستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۲۵۱


ارسال