سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ,18 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چابهار:
لیگ مینی فوتبال استان به سواحل مکران رسید
 
لعل بخش امیری از آغاز مسابقات لیگ مینی فوتبال استان در روستای وشنام شهداد شهرستان ساحلی چابهار با حضور ورزشکاران علاقمند خبر داد.
 
به گزارش عصرهامون، لعل بخش امیری؛ رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: نخستین و بزرگترین رویداد مینی فوتبال برای اولین بار در سطح کشوری به میزبانی سیستان و بلوچستان، در شهرستان زاهدان از ۱۰ آذر آغاز شده و به مدت ۱۵ روز در این استان در حال برگزاری است.
 
وی افزود: 26 شهرستان دیگر استان، در قالب 485 تیم و حضور بیش از سه هزار و 880 ورزشکار انجام خواهد شد.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار تصریح کرد: لیگ مینی فوتبال به صورت گسترده در شهرستان های سراسر استان آغاز و با توجه به زیرساخت های مناسب زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاها با استقبال بی نظیر جوانان ورزشکار روبرو شده است.
 
وی ادامه داد: مسئولین باید با یک نگاه ویژه به مناطق کم تر توسعه یافته جهت تحقق مطالبات ورزشکاران و جوانان از ظرفیت های موجود استفاده کنند.
 
امیری گفت: رشته ای همانند مینی فوتبال که جذابیت فراوانی دارند می‌ توانند کمک موثری به سلامتی جامعه کند و با حمایت از برنامه های این انجمن افراد زیادی را جذب این رشته کنیم تا به فعالیت ورزشی بپردازند.
 
مراسم افتتاحیه لیگ مینی فوتبال در جنوب استان در شهرستان ساحلی چابهار (روستای وشنام شهداد) با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، کریم مقدم رئیس انجمن مینی فوتبال کشور، امیری رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار، مشهدی بندانی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان سیستان و بلوچستان و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.
 
انتهای پیام/
 
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶
 
کد مطلب: 457108
 
 
Facebook Email Telegram
Share
 
 
نام شما
 
آدرس ايميل شما
نظر شما *
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۴۲۵۲


ارسال