چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ,21 October 2020
1
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۲
در پی سلسله کشتارهای شبانه اف بی آی/
دیروز آرون امروز نوه ی مالکوم
 
نوه ی مالکوم ایکس معروف به حاج شباز، مسلمان، شیعه و دانش آموخته ی حوزه ی علمیه، مبارز ضد صهیونیسم و مخالف امپریالیسم جهانی؛ هرکدام از این ویژگی ها کافی است تا وارد لیست سیاه c i a و fbi شود و سرانجام در گذرگاه ورود به سنگر مرکزی مسلمانان و مستضعفان جهان پیش از آنکه همچون پدر بزرگ خود سری میان سرها شود سرش را ببرند.
به گزارش عصرهامون: بعدازظهر پنجشنبه هفته گذشته خبر ترور نوه مالکوم ایکس در کشور مکزیک به سرعت در رسانه های اجتماعی همچون فیس بوک پیچید. نوه مالکوم ایکس که به رغم مخالفت اف‌بی‌آی تلاش داشت به ایران سفر کند، در مکزیک ترور شد.
آمستردام نیوز که اولین منبع انتشار این خبر بوده آورده است: نوه مالکوم ایکس که در مکزیک به سر می برد کشته شده و سفارت آمریکا در مکزیک نیز این خبر را تایید کرده است. اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه ترور در دست نیست، اما جسد وی صبح پنج شنبه در حالی پیدا شد که جراحات ناشی از پرتاب شدن از ساختمان و شلیک گلوله در جسدش آشکار بود. ظاهرا پیش از این وی را در تیجوانا ربوده بودند.
از دیر باز این رسم آمریکا و تروریسم بین المللی بوده است یا مسلمانی کشته می شود یا مسلمانی می کشد؛ اگر بکشد تروریست است و اگر کشته شود باز هم تروریست است؛ اما نوه ی رهبر سیاهپوستان آفریقایی/آمریکایی نه تروریست بود و نه اساسا معتقد به جنگ مسلحانه او صرفا مسلمانی بود که قصد داشت به راه پدر رفته و برای بهتر کردن این جهان بکوشد.
گفته شده: مالکوم شباز، نوه مالکوم ایکس در حالی کشته شده است که چند ماه پیش زمانی که برای حضور در جشنواره فیلم فجر قصد خروج از آمریکا به مقصد ایران را داشت توسط ماموران اف‌بی‌آی دستگیر شد.
احتمال می رود مالکوم شباز برای سفر به ایران به کشور مکزیک رفته باشد زیرا برای ادامه دروس حوزوی در حوزه علمیه قم برنامه ریزی کرده بود.
مالکوم شباز در بیانیه خود که چندی پیش منتشر کرد پیرامون علت دستگیری و رفتار ماموران پلیس آمریکا با وی افشاگری کرده بود. به نظر می رسد مقامات آمریکایی نمی خواهند نوه یک مبارز مسلمان آمریکایی که هنوز در یاد و قلب سیاهپوستان است به عنوان یک جوان حوزه رفته و شیعه از ایران به آمریکا برگردد.
چندی پیش بود که خبر کشته شدن آرون شوارتز وبلاگ نویس نابغه ی آمریکا توسط سازمان های جاسوسی آمریکا جهان را در شوک و بهت فرو برد؛ جهانی که چشم بر دستان پرسخاوت جامعه مدنی و حقوق بشر غربی داشتند با کشتار های شبانه دولت آمریکا تمام آمال و آرزوهای خود را برباد رفته می بینند.
اینگونه اقدامات وحشیانه که در ابتدا با هدف اسلام ستیزی و اسلام هراسی صورت می گرفت،دامان خود غرب را گرفته است چراکه امروز نه تنها مسلمانان بلکه یکایک شهروندان آمریکایی منتقدان سرسختی بر سیاست های مستکبرانه ی آمریکا و امپریالیزم جهانی هستند.
انتهای پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۶۵


ارسال
سارا
United States
۱۳۹۲/۰۲/۲۳ ۱۴:۳۵
اگه این کارو نمیکردن باهاش باید تعجب کنیم
عصرهامون واقعا معرکه است
فراتر از سیستان و بلوچستان کار می کنید
خدا قوت