چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۳۹
فرماندار چابهار:
فعالیت تبلیغاتی کاندیداهاباید اخلاق محور و رفاقتی باشد نه رقابتی
 
ایرج حیدری فرماندار چابهار دیروز(شنبه) در جمع مردم و مسئولین چابهار گفت: نامزدهای شوراها باید تمام تلاش خود را در جهت تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات به کار بگیرند و از پیگیری منافع شخصی خودداری کنند.

به گزارش عصر هامون، ایرج حیدری دیروز در جمع مردم و مسئولین چابهار و اعضای هیات‌های اجرایی انتخابات این شهرستان که در محل سالن دانشگاه دریانوردی شهرستان چابهار برگزار شده بود، افزود: همه نامزدهای انتخابات باید برای برگزاری انتخاباتی سالم و پویا تلاش کنند؛ چرا که انتخابات این دوره می‌تواند افق‌های روشنی از پیشرفت و کمال را پیش روی ملت ایران قرار دهد نامزدها در تبلیغات خود از تخریب یکدیگر دوری کنند و با حفظ اخلاق به معرفی کارنامه و برنامه‌های خود بپردازند.
وی سلامتی انتخابات و مشارکت حداکثری مردم را مهم‌ترین هدف دست‌اندرکاران انتخابات برشمرد و افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران به روش‌های گوناگون به دنبال ایجاد شبهه و اخلال در روند انتخابات هستند اما ملت ایران با هوشیاری و پیروی از منویات مقام معظم رهبری این توطئه‌ها را خنثی و در ۲۴ خرداد حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

حیدری ادامه داد: انتخابات امسال می‌تواند افق‌های روشنی از پیشرفت و کمال را پیش روی ملت قرار دهد و سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را برای دشمنان تبدیل به سال خفت و ناامیدی کند.

وی افزود: این دوره از انتخابات، برای ما و همه مردم ایران بسیار مهم است چراکه می‌تواند اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی را به نمایش بگذارد و در عرصه بین‌المللی هم جایگاه ایران به عنوان یک کشور تأثیرگذار و نقش‌آفرین در تحولات جهانی تثبیت شود.

فرماندار چابهار در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات یادآور شد: در انتخابات برنده و بازنده نداریم، همه کسانی که در انتخابات حاضر شده و احساس تکلیف کرده‌اند و در خلق حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری سهیم شده‌اند، برنده هستند و این بزرگ‌ترین افتخار برای کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستاها است.

حیدری مهم‌ترین اصل را حضور گسترده مردم در انتخابات سرنوشت‌ساز یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاها دانست و افزود: این امر زمانی محقق خواهد شد که مردم نسبت به قانونمداری همه داوطلبان یقین حاصل کنند.

وی ادامه داد: تمامی افرادی که خود را در معرض انتخاب از سوی مردم قرار داده‌اند باید به این اصل مهم واقف باشند که اساس برگزاری انتخابات عمل به قانون است و مردم به عنوان مهم‌ترین نظاره‌گر از نامزدها توقع دارند که عامل به قانون بوده و از آن تخطی نکنند.

فرماندار چابهار افزود: تمامی نامزدهای انتخاباتی باید با رفتار خود آرامش و امنیت را در جامعه گسترش داده و از ملتهب کردن فضا جلوگیری کنند چراکه انتخابات باشکوه، در سایه آرامش و امنیت تحقق می‌یابد.

وی حضور گسترده مردم در انتخابات را مهم‌ترین اصل و هدف دست‌اندرکاران انتخابات برشمرد و گفت: انتخابات سه ضلع دارد که مجریان، نامزدها و مردم اضلاع این مثلث هستند و قانون‌گرایی مسئولان برگزاری انتخابات و رفتار انتخاباتی نامزدها موجب حضور حداکثری ملت در پای صندوق‌های رأی می‌شود.

به گفته فرماندار چابهار، نامزدهای شورای شهر چابهار و نگور انرژی و توان خود یا هوادارانشان را صرف ارائه برنامه کنند و مانع فعالیت تخریبی علیه نامزدهای دیگر شوند.

حیدری ادامه داد: فعالیت تبلیغاتی کاندیداها باید به صورت رفاقتی باشد نه رقابتی تا نسبت به وظیفه خود ادای تکلیف کرده باشند.

انتهای پیام /5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۷۲۸


ارسال