چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ,23 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۷
زنان فاسد در ارتش اسرائیل+تصاویر
 
اسراييل با سوء استفاده از زن‌ها سعي بر آن دارد چهره زشت و جنايتكار ارتش خود را تغيير داده و تا حدودي از اعمال شنيع و کثيف سربازان خود اذهان عمومي را منحرف کرده و به جنايات وحشيانه‌اش ادامه دهد.

به گزارش عصرهامون، مدتي پيش، در اقدامي جنجال‌برانگيز، تعدادي از سربازهاي زن‌ ارتش رژيم صهيونيستي در حالي تصاويري نيمه‌-برهنه از زمان خدمت خود در پايگاه‌ نظامي را در شبکه‌هاي اجتماعي منتشر کردند که با واکنش‌هاي فراواني در محافل خبري جهان روبرو شد. انتشار اين تصاوير که خشم مقامات صهيونيست را به همراه داشت باعث شد دسترسي سربازهاي صهيونيست به شبکه‌هاي اجتماعي محدود شود.


اما همين افراد تنها بعد از يک هفته و بعد از اينکه به‌اصطلاح تنبيه شدند، تصاوير زننده‌تري منتشر کردند و با انتشار ويدئويي زننده برگ ديگري از فساد اينبار از نوع اخلاقي را در ارتش صهيونيست‌ها به نمايش گذاشتند.


اين اقدام هم با سر و صداي محافل خبري رژيم صهيونيستي و مقامات اين رژيم مواجه شد که تهديد به تنبيه افراد خاطي کردند، اما در نهايت هيچ اقدامي عملي براي جلوگيري از رفتار سربازهاي زن ارتش گرفته نشد.


با توجه به تحليل‌ها و بررسي‌هاي انجام شده که در زير به آن‌ها اشاره خواهد شد، به نظر مي‌رسد اين بار نيز رژيم صهيونيستي برنامه‌اي براي سوء استفاده از زن‌ها در پيش دارد.


سوء استفاده رژيم صهيونيستي از ويژگي‌هاي خاص زن‌ها امري به دور از انتظار به نظر نمي‌رسد.


چندي پيش باشگاه خبرنگاران با انتشار گزارش‌هاي تحت عنوان " معروف‌ترين زن جاسوس اسراييل زن تن‌فروش اسراييلي کيست؟" و "شب‌هاي تل‌آويو چگونه سپري مي‌شوند؟" از رسوايي‌هاي گسترده صهيونيست‌ها در سوء استفاده از زنان منتشر کرد.

در گزارش اشاره شده، به سوء استفاده موساد، سازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي از ويژگي‌هاي خاص زن‌ها در عمليات‌هاي محرمانه جاسوسي خود براي نيل به اطلاعات طبقه بندي شده پرداخته شد.


در این گزارش قصد داریم به دلايل استفاده رژيم صهيونيستي از زن‌ها در ارتش خود و انتشار تصاوير آن‌ها در مجلات ضد اخلاقي و همچنين ميزان آزار و اذيت‌هاي جنسي در ارتش اين رژيم بپردازیم.

همان‌گونه که گفته شد، اقدامات غير اخلاقي اخير "سربازهاي زن ارتش رژيم صهيونيستي" با واکنش بسياري از رسانه‌هاي غربي روبرو شد، به‌طوري که برخي از آن‌ها اقدام زننده "زن‌هاي صهيونيست" را مورد تمسخر قرار داده و آن را موجب رسوايي ارتش اسراييل دانستند.
انتها پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۵۰۰
مرجع : بی باک


ارسال