پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۱
رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان خاش:
مسئولین ادارات باید در جهت فرهنگ کتاب خوانی و گسترش آن تلاش كنند
 
رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان خاش گفت : مطالعه تاریخ تمدن و تاریخ علم نشان می دهد که افراد و کشور های در زمينه اي علم پیشرفت داشته اند که عادت به مطالعه و کتابخاني جزء زندگی روزمره آنها بوده است زیرا مطالعه زندگی را گسترش می دهد .
به گزارش عصر هامون، نواب كرد در خصوص كتاب و كتابخواني در گفتگو اختصاصي با خبرنگار ما اظهار داشت : کتاب دریچه ای است به سوی جهان شگفت انگیز علم ، معرفت و مطالعه راهی است بسیار ساده و علمی برای پرورش استعدادهای خدا دادی انسان و نيز آموزش علوم و فنونی که او را در مسیر رشد و تکامل راهنمایی کند .
وي تصريح كرد : مطالعه تاریخ تمدن و تاریخ علم نشان می دهد که افراد و کشور های در زمينه اي علم پیشرفت داشته اند که عادت به مطالعه و کتابخاني جزء زندگی روزمره آنها بوده است زیرا مطالعه زندگی را گسترش می دهد .
وي خاطر نشان کرد : اداره کتابخانه عمومی شهرستان خاش هر ماه مسابقاتی از قبیل نقاشی ، کتابخوانی برای گروه های مختلف خوانندگان می گذارد .
وي ياد آور شد : همه مسئولین ادارات باید خود را در جهت فرهنگ کتاب خوانی و گسترش آن موظف بدانند و براي دستيابي به اين مهم تلاش كنند .
نواب كرد در پايان با اشاره به اين مطلب كه این اداره در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی جهت اطلاع رسانی تلاش زیادی نموده و توانسته است اعضای زيادي را عضو نمائيد ، اظهار داشت : والدین و مسئولین می توانند در این زمینه کمک هاي شاياني انجام دهند .

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۵۱۸
مرجع : تفتان ما


ارسال