شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۴
والیبال نوجوانان جهان:
ایران در جمع چهار تیم برتر قرار گرفت
 
ایران با شکست آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی سیزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان، در جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها قرار گرفت.
به گزارش عصر هامون، والیبالیست‌های نوجوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان در شهر «تیخوانا» مکزیک به مصاف آرژانتین رفتند و سه بر یک این تیم را شکست دادند.

نوجوانان ایران در ست نخست این بازی ۲۵ بر ۲۳ مغلوب آرژانیتن شدند، اما در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسیدند تا به عنوان نخستین تیم برتر مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها معرفی شوند.

ایرج مظفری، سرمریی تیم ملی والیبال نوجوانان در ابتدای تمامی ست‌های این بازی از ترکیب جواد حکمتی، معین معینی فر، اکبر ولایی، سهند الله‌وردیان، رحمان تقی‌زاده، محمد جواد معنوی‌نژاد و محمد دلیری (لیبرو) استفاده کرد. همچنین حمید حمودی، هادی سید نیازی، جبار اسمعیل پور و محمدرضا عوض‌پور نیز از جمله تعویض‌های کادر فنی ایران در بازی با آرژانتین بودند.

محمد جواد معنوی‌نژاد و جواد حکمتی امتیازآورترین بازیکنان ایران در این بازی بودند که ۱۸ و ۱۷ امتیاز برای تیم ایران به دست آوردند.

ملی پوشان نوجوانان ایران امروز (شنبه) در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار دو تیم کوبا و روسیه خواهند رفت.


انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۵۷۴
مرجع : دانا


ارسال