يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۶
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی:
کرایه تاکسی تا پایان سال گران نمی شود
 
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به جو موجود درباره افزایش کرایه حمل و نقل عمومی در شهر تهران تاکید کرد: کرایه تاکسی اردیبهشت سال ۹۲ به طور میانگین ۵/۳۱ درصد افزایش داشته و تا پایان سال هیچگونه افزایش نرخی در تهران نخواهیم داشت.

به گزارش عصر هامون؛ به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، میثم مظفر با اعلام این مطلب خاطر نشان کرد: نرخ های جدید مترو و اتوبوسرانی ۵ تیر اجرایی شد این در حالیست که مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی اردیبهشت سال جاری به اجرا گذاشته شد و پس از آن نیز هیچگونه افزایش کرایه نبوده است.
مظفر تصریح کرد: نرخ های سال ۹۲ تاکسی ها علاوه بر برچسب هایی که داخل تاکسی های خطی، گردشی و فرودگاه چسبانده شده است در پایانه های تاکسی و ایستگاه ها نیز نصب شده است و مسافران می توانند برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ای از اطلاعات موجود در این مکان ها نمیز استفاده کنند . نسبت به نرخ کرایه ها اطمینان حاصل کنند.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش از اعزام ۳ هزار و ۳۰۰ تاکسیران به همراه خانواده هایشان به مشهد مقدس ظرف چهار ماه گذشته خبر داد و گفت: این اقدام در پی اجرای بسته خدمات رفاهی بشارت ویژه تاکسیرانان و خانواده هایشان صورت پذیرفته است و در حال حاضر حاضر نیز تعداد زیادی از تاکسیرانان برای رفتن به این سفر معنوی ثبت نام کرده اند و در نوبت اعزام اند.
به گفته ی وی در طرح بشارت امکان استفاده از خدمات صبحانه ناهار شام با هزینه ۱۰ هزار تومان بریا خانواده تاکسیرانان محترم تهرانی وجود دارد که استقبال کم نظیری شده است.
استفاده از خدمات ۱۷ درمانگاه شهر سالم، تمامی ورزشگاه های شهرداری تهران، تخفیف ۴۰ تا ۵۰ درصدی سالن های سینماهای شهر تهران و تخفیفات ۵۰ درصدی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه تاکسی ها از دیگر امکانات بسته رفاهی تاکسیرانان تهرانی ست.
انتهای پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۵۸۰


ارسال