پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۸
شجریان هم با پوشیدن پیراهن شماره 7 پا به توپ شد/ عکس
 
پژمان بازغی، سام درخشانی، رضا یزدانی، بروز ارجمند و همایون نصیری از جمع ستاره های حاضر در مراسم قرعه کشی بودند.
به گزارش عصر هامون، چهارمین دوره مسابقات فوتبال جام ستاره ها امروز صبح در هتل طوبی تهران قرعه کشی شد. مسابقات جام ستاره ها که چند سالی است در ماه مبارک رمضان برگزار می شود، از قرار معلوم امسال نیز پر سر و صدا خواهد بود. این نکته ای بود که از حضور پرشمار ستاره ها در مراسم قرعه کشی امروز می شد، فهمید.


پژمان بازغی، سام درخشانی، رضا یزدانی، بروز ارجمند و همایون نصیری از جمع ستاره های حاضر در مراسم قرعه کشی بودند.


پژمان جمشیدی که مدیر جام ستاره ها محسوب می شود در مراسم امروز ضمن ارائه توضیحاتی از مسابقات سالهای گذشته، از حضور ستاره های جدید در بازیهای امسال خبر داد که گل سر سبد آنها همایون شجریان، خواننده پرآوازه کشورمان خواهد بود. شجریان قرار است با شماره ۷ برای تیم موسیقی به میدان رود.


در مراسم قرعه کشی امروز تیم های پدر خوب و منتخب ۹۸ فرانسه به عنوان سرگروه معرفی شدند، دو تیمی که سال گذشته تا پای فینال رقابت جانانه ای داشتند. در قرعه کشی انجام شده پدر خوب به همراه تیم های استقلال، پرسپولیس و پاراگ (تیم عادل فردوسی پور) در گروه یک قرار گرفت و تیم منتخب ۹۸ فرانسه با تیم های هنرمندان، موسیقی و رینوزیت همگروه شد.


گفتنی است چهارمین دوره جام ستاره ها ازسه شنبه ۲۵ تیرماه در مجموعه فرهنگی ورزشی سبز ولنجک با حمایت شرکت های نفت سپاهان، مینوت مید، پاوررید، دراژه، رینوزیت، گروه بین المللی آهنگ و فرهنگ و مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۶۳۲
مرجع : جام نیوز


ارسال