چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۷
زاهدان/
اولین سمینار تخصصی صنعت شیمی ساختمان در چابهار
 
سمینار تخصصی دستاوردهای نوین صنعت شیمیایی ساختمان با هدف تشریح عملکرد آن از ابتدا تا کنون در محل سالن اجتماعات رسالت منطقه آزاد چابهار برگزار گردید.


به گزارش عصرهامون، در این سمینار یک روزه که با همکاری سازمان منطقه آزاد و نظام مهندسی چابهار برگزار شد و مقرر گردید به منظور ارتقاء جایگاه علمی و به روز رسانی اطلاعات فنی و تخصصی جامعه مهندسین در سطح شهر چابهار دوره ها و سمینارهای آموزشی در بخش های مرتبط با آن نیز برگزار شود.

اولین سمینار تخصصی صنعت شیمی ساختمان به منظور آشنایی با آخرین فناوری و دست آوردهای این بخش با دعوت از کارشناسان و متخصصان این صنعت برگزار شد که ضمن آن به بررسی و تحلیل عوامل موثر بر کاهش دوام و پایایی بتن و همچنین ارائه راهکارهای مناسب اشاره گردید.

گفتنی است مجتبی اسدی مدیر صنایع سازمان منطقه آزاد چابهار نیز در این سمینار ضمن خوشامدگویی به میهمانان شرکت کننده با اهمیت خواندن ضرورت اشاعه فرهنگ استفاده از سازه های بتنی مقاوم با بکارگیری محصولات تکنولوژیک صنعت شیمی ساختمان افزود: با توجه به شرایط اقلیمی در این منطقه بایستی به ایمن سازی و مقاوم سازی سازه های بتنی به دلیل موضوع گرما و رطوبت، شوری خاک که باعث تغییرات بتن می گردد توجه بیشتری صورت پذیرد.
اسدی همچنین از تولیدات مصالح ساختمانی مانند: فوم، ساندویچ پنل(دیوارهای بتنی)، تیرچه بلوک صنعتی و بتن آماده در منطقه خبر داد.
انتهای پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۹۸۵


ارسال