يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۳
افزایش ۳۵ درصدی حقوق کارمندان وزارت ارتباطات از اول تیر
 
به حقوق پرسنل رسمی و پیمانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای تیر ماه سال جاری حقوق ثابت و فوق‌العاده‌های مستمر تا ۳۵% افزوده خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، سعید شریف‌زاده با اشاره به اینکه حقوق پرسنل رسمی و پیمانی وزارت ارتباطات افزایش می‌یابد، اظهار کرد: پس از ابلاغ تصویب نامه هیأت محترم وزیران و با اجرائی شدن بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری، ان شاء الله پس از تاییدیه مشاغل تخصصی و مشمول توسط معاونت توسعه مدیریت ریاست جمهوی و صدور احکام، به حقوق پرسنل رسمی و پیمانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای تیر ماه سال جاری حقوق ثابت و فوق‌العاده‌های مستمر تا ۳۵% افزایش خواهد یافت.

وی گفت: این افزایش حقوق شامل نیروهایی می‌شود که در رشته‌های تخصصی فعالیت دارند.

او درباره تبدیل وضعیت کارکنان گفت: تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی به رسمی انجام پذیرفته و درباره تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی به پیمانی درصدد اخذ مجوز برگزاری آزمون و تبدیل وضعیت از محل ۱۰ درصد سهمیه استخدامی برای پرسنل قراردادی دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی هستیم.

شریف زاده ابراز کرد: در طی چند سال گذشته نگاه‌مان نگاهی کارمند محور بوده و این نگاه در تمام لایه‌های پرسنلی دیده شده است.

وی درباره افزایش حقوق کارمندان به بند ۱۰ ماده و ۶۸ قانون خدمات کشور اشاره کرد و گفت: بر همین اساس ما به‌التفاوت حقوق کارمندان از زمان اجرائی شدن مصوبه اعمال خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت ادامه داد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال گذشته توانسته حداکثر بودجه جاری و طرح‌ها را دریافت کند.

وی با اشاره به برقراری اماکن رفاهی برای کارکنان ستاد وزارتخانه گفت: طی هماهنگی صورت گرفته کارکنان می‌توانند از امکانات دو هتلی که در مشهد و شمال قرارداد منعقد گردیده بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۰۰۱
مرجع : تسنیم


ارسال