يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
5
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۵
عرضه کالاهای تجملی در نمایشگاه ضیافت ایرانشهر
 
هر سال مصادف با ایام ماه مبارک رمضان نمایشگاه های ضیافت در سرتاسر کشور برای تامین مایحتاج ضروری مردم برپا می گردد،طبق اظهار نظر وزير صنعت و معدن و تجارت؛ هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی تامین مایحتاج ضروری خانوارها می باشد.

به گزارش عصر هامون؛ مهمترین مشخصه نمایشگاه های ضیافت عرضه کالاهای اساسی تا۲۰درصد زیر قیمت بازار است، لیکن بنابر گزارش های مردمی واصله از نمایشگاه ضیافت شهرستان ایرانشهر آنچه در نمایشگاه های ضیافت این شهرستان محسوس است عرضه کالاهای تجملی،گران و غیرضروری می باشد.
یکی از شهروندان ایرانشهری در این رابطه با ارسال گزارشی به این پایگاه خبری اظهار داشت: در این نمایشگاه ها هیچ کدام از مايحتاج مردم از جمله گوشت مرغ مواد لبني روغن برنج و قند ....تامين نمي شود و هر سال افرادي از سایر استان ها به این نمایشگاه آمده و سوغات استان های خویش را كه شامل: قطاب، پشمك، ترشي، گل، پشتي،عطر و.... است به مردم با قيمت بالا عرضه مي كنند.
همچنین در این گزارش آمده است: در نمايشگاه امسال ضيافت كه هم اكنون برپاست يخچال ساي باي سايد و ال سي دي های گران قیمت نيز عرضه مي شود و افرادي از همين شهر كه در جمعه بازار هم جنس مي فروشند به چشم مي خورند.
با پیگیری های صورت گرفته از سوی خبرنگار عصر هامون رییس بازرسی اداره صنعت،معدن و تجارت ایرانشهردر پاسخ به این شکایت مردمی اظهار داشت: بدلیل محدودیت هایی که در تولید و عرضه مواد مصرفی خانوارها در این شهرستان داریم، از فروشندگان سایر استان ها و هدایا و سوغات آنها استقبال می کنیم.
وی افزود: تاکنون گزارشی مبنی بر گران فروشی و کم فروشی به این اداره ارسال نشده است.
باتوجه به تماس های مکرر خبرنگار عصر هامون با رییس اداره صنعت،معدن و تجارت ایرانشهر، هنوز از ایشان پاسخی دریافت نکرده ایم.

انتهای پیام/۵۶۹۶
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۱۷۴


ارسال
چابهارپرس
۱۳۹۲/۰۴/۲۲ ۲۱:۱۳
با مطلب
سکوت مقابل فتاوای مفتی های سلفی و وهابی دامنگیر خود بلوچستان شد!!!
به روزم
 
۱۳۹۲/۰۴/۲۳ ۰۴:۴۲
اخه نامسلمونا اینجا قیمت ها بیشتر از بازاره
 
۱۳۹۲/۰۴/۲۳ ۰۴:۴۴
کی گفته شکایتی نیست?
من شهروند ایرانشهری حتی بهم جنس تاریخ مصرف گذشته انداخت.
 
۱۳۹۲/۰۴/۲۳ ۰۴:۴۵
من شکایت دارم از غرفه شماره12 تخفیف 20 درصدی پیشکش گرون فروشی می کنه.
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۴/۲۳ ۰۹:۲۲
فقط میخواستن بگن ما هم کاری کردیم تو شهر نمایشگاه زدیم

اگر بری میگی اشتباه کردم اومدم نمایشگاه