سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۷
خانواده های شهدا بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب هستند
 
فرمانده نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز وظیفه همگان است که در پاسداری از دستاوردهای اصیل انقلاب اسلامی و حفظ و تداوم راه شهداء گام برداریم.
به گزارش عصر هامون، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در دیدار از خانواده شهید غلامعلی خراشادیزاده ، اظهار داشت:‌ زمانی که سخن از شهید در راه خدا به میان می آید، زبان ما در توصیف آن انسان های آسمانی که هستی خود را برای رضای خداوند فدا کردند، قاصر و ناتوان است.

وی در ادامه عزت و سربلندی کشورمان را مرهون حماسه و رشادت های رزمندگان و شهداء عزیز انقلاب اسلامیمان دانست و تصریح کرد: امروز وظیفه همگان است که در پاسداری از دستاوردهای اصیل انقلاب اسلامی و حفظ و تداوم راه شهداء گام برداریم .

این مسئول خدمت به خانواده شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند خواند و یاد آور شد : خانواده های شهدا بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش های ایثار و پایداری درجامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

وی نقش رسالت خانواده معظم شهداء را در تربیت صحیح اسلامی فرزندان موثر و صبر وشکیبایی آنان را ستود و بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسلهای آتی تاکید کرد .

فرمانده نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان اظهار داشت: هوشیاری ،اخلاص ،ایمان و ولایت مداری شهدا در حفظ خاک میهن اسلامی وصف ناپذیر است و تکریم شهدا و خانواده آنان باید سرلوحه نسل امروز در همه عرصه های زندگی باشد .

در ادامه این دیدار قلندرزهی رئیس بنیاد شهید خلاصه ای از زندگی شهید خراشادیزاده را بیان کرد .

در پایان این دیدار از خانواده شهید خراشادیزاده با اهدای لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود تقدیر و تشکر بعمل آمد .

گفتنی است در این دیدار فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق کشور ، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۸ زاهدان ، فرمانده تیپ ۲۸۸ مستقل زرهی خاش ، روحانیت معزز و رئیس بنیاد شهید شهرستان خاش حضور داشتند .
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۱۰۹
مرجع : تفتان ما


ارسال