دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ,23 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۵۴
یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس؛
نام بسیجیان لرزه بر اندام استکبار جهانی می‌اندازد
 
حسن بروشکی رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت : اگر امروز نام بسیجیان ایران لرزه بر اندام استکبار جهانی می‌اندازد به سبب تجربیاتی است که ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس به دست آورده است.
به گزارش عصر هامون، حسن بروشکی ، معاون پرورشی وتربیت بدنی ناحیه دو اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران طی سالهای گذشته همواره به اصول و ارزش‌های خود پایبند بوده و این امر انقلاب اسلامی ایران را به یکی از تاثیرگذارترین و پویاترین انقلاب‌ها تبدیل کرده است.

وی افزود : خیلی از دانش آموزانی که در آن روزها با یکدیگرپشت یک نیمکت می نشستیم به لقا الله پیوستند امروزه هرچه داریم از وجود شهدا داریم و آرامش امروز از بهر آنان می باشد.

وی با یاد آوری خاطرات گذشته بیان داشت : در آن دوران ۱۶ ساله بودم ودر عملیتهای کربلای ۵ بیت المقدس ۲و۳ حضور داشتم و از هم رزم های آن دوران که مجموعا ۲۴ نفر دانش آموز بودند ۸ نفر به جمع شهدا پیوستند و امروز واقعا جایشان خالی می باشد.

بروشکی گفت : به گفته امام (ره) ما مامور به تکلیف هستیم و نباید جبهه را خالی کنیم و در حجمه ای که دشمن بر ما وارد کرده باید بایستیم و مقاومت کنیم و این احساس وظیفه برای همه نسل آن روز بود و اگر خدای ناکرده امروز هم این اتفاق بیفتد همان شور و شوق گذشته در بین جوانان ما وجود دارد تا از کشورشان دفاع کنند.

وی اظهار داشت : باز گویی خاطرات گذشته برای آشنایی نسل جوان با آن دوران بسیار مفید می باشد این یک وظیفه بر دوش ما ست که راه شهدا را ادامه دهیم و این تکلیف بر دوش همه آحاد ملت می باشد که از خون شهدا پاسداری کنیم و همه وظیفه دارند مسیری که آنها بر ما مشخص کردند بدرستی انجام دهیم.

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۵۰۴
مرجع : خط اول


ارسال