جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ,19 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۲
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش:
دانش آموزان به عنوان شکوفه های درخت علم و دانش هستند
 
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش گفت :‌ آغاز سال تحصیلی با همان ماه مهر و محبت عجین شده و وقتی اسم مهر می آید، حال و هوای خاصی به آدم دست می دهد و تمام عشق در وجودش برای هدیه به دانش آموزان تراوش می کند.
به گزارش عصر هامون، قاسم کوچکزایی در حاشیه مراسم دیدار و بازدید مسئولان از مدارس شهرستان خاش در آغازین روزهای بازگشایی مدارس اظهار داشت:‌ امسال هم مانند سالهای قبل شروع سال تحصیلی جدید مقارن با هفته دفاع‌ مقدس است که ما نیز ضمن گرامیداشت بهار تعلیم و تربیت، یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم.

وی ادامه داد: در این روزها شور و حال عجیبی بین دانش آموزان خصوصا کلاس اولی ها برپا است وآنان با چهره های خندان و معصومانه خود آمده بودند تا با الهام گرفتن از یاد شهدا، راه شهدا را ادامه دهند و در کنار آموختن مهمترین آموخته و دستاورد تعلیم و تربیت، تأسی جستن و راه شهدا و راه امام شهدا باشند.

وی تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی با همان ماه مهر و محبت عجین شده و وقتی اسم مهر می آید، حال و هوای خاصی به آدم دست می دهد و تمام عشق در وجودش برای هدیه به دانش آموزان تراوش می کند.

وی در پایان خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: شما دانش آموزان باید به عنوان شکوفه های درخت علم و دانش ، از تمام پتانسیل خود در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر تلاش کنید و درس خواندن را در هیچ شرایطی فراموش نکنید تا در آینده فردی متخصص و مثمر ثمر برای کشور باشید.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۵۱۵
مرجع : تفتان ما


ارسال