دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۸
به مناسبت هفته دفاع مقدس،
مزار شهدای زاهدان عطر افشانی و غبارروبی شد
 
همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس مزار شهدای زاهدان در مراسمی با عنوان میهمانی لاله ها با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب عطر افشانی و غبار روبی شد.
به گزارش عصر هامون، در این مراسم معنوی فرماندار ، مسئولین آموزش و پرورش ,بسیج دانش آموزی, فرماندهان نظامی،اعضای شورای شهر زاهدان و خانواده های شهدا حضور داشتند.

سردار غلامرضا باغبانی یادگار هشت سال دفاع مقدس در این مراسم گفت :در طول دفاع مقدس سه محور اصلی ایمان و اعتقاد رزمندگان به خدا ،اتحاد و همبستگی بین یگانهای مسلح و رزمندگان اسلام و فرماندهی محض از فرماندهی معظم کل قوا منجر به پیروزی در جنگ شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت :یکی از ارزشهای ما شهدا هستند, شهدا زمینه ساز و تثبیت نظام جمهوری اسلامی می باشند.

وی گفت :اگر نگاهی به وصیت نامه شهدا داشته باشیم و به راه و منش و هدفی که شهدا داشتند نگاهی بیاندازیم خیلی از مسائل برای ما روشن می شود.

غلامرضا باغبانی بیان داشت : ما با تمام وجود دفاع مقدس را درک نمودیم واین شهدا بودند که برای حفظ انقلاب سرمایه اصلی اشان که جانشان بود را فدا نمودند در طول دوران دفاع مقدس ملت بزرگ از هیچ کوششی دریغ نکرد.

در این مراسم پیام مقام معظم رهبری به مناسبت هفته دفاع مقدس قرائت شد و از وصیت نامه سردار شهید سرلشکر میرحسینی که توسط بسیجی رمضان نورا با زعفران بر روی پارچه ای به طول ۳۳ متر به مناسبت سی و سومین سالگرد دفاع مقدس نوشته شده بود رونمایی شد.

در پایان این مراسم مسئولین و بسیجیان با اهدای گل وقرائت فاتحه یاد وخاطره شهدا را گرامی داشتند و با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۵۳۵
مرجع : خط اول


ارسال